به گزارش اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، اجرای این اقدام ویژه، گامی جدی برای صرفه جویی در مصرف کاغذ محسوب می شود و با توجه به علاقه و تمایل افراد به ویژه نسل جوان در استفاده از ابرازهای دیجیتال و الکترونیک، همچنین به دلیل عدم چاپ سر رسید در سال جاری توسط بانک ملی ایران و اهدای هزینه آن به زلزله زدگان کرمانشاه، بانک ملی ایران در جدیدترین اقدام خود تقویم دیجیتالی با نام تقویم ملی را آماده کرده و در دسترس هموطنان گذاشته است.

این برنامه علاوه بر امکانات معمول در تقویم، ویژگی های جالب و کاربردی برای افراد در نظر گرفته است؛ از جمله این ویژگی ها می توان به اوقات شرعی، تبدیل تاریخ، قطب نما، دفترچه یادداشت، یادآور (زمان دارو، اقساط و جلسات)، لیست کارهای هفته، چک ها، هشدار و موارد دیگر اشاره کرد.

همچنین این امکان در این تقویم وجود دارد که مشتریان و علاقه مندان بتوانند مهمترین اخبار مربوط به بانک ملی ایران را به ویژه در بخش خدمات، تسهیلات و جشنواره ها دنبال کنند.

امکان دریافت نسخه اندروید این تقویم دیجیتال هم اکنون از طریق وبسایت ، کانال تلگرام بانک وجود داشته و نسخه ios آن نیز بزودی بارگذاری خواهد شد.
شایان ذکر است در آینده نزدیک امکان دریافت این برنامه از طریق  از طریق اپ استور، گوگل پلی و بازار نیز فراهم خواهد شد.

لینک دانلود تقویم دیجیتال بانک ملی ایران (نسخه اندروید)
 

منبع خبر: http://www.akhbarbank.com/news/59299/تقویم-دیجیتال-بانک-ملی-ایران-جایگزین-سررسیدهای-کاغذی