به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)، شعب   پست بانک در اسفندماه سال‌جاری از دوازدهم لغایت بیست و هفتم در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۱۶ و روزهای پنجشنبه نیز از ساعت ۷ و ۳۰دقیقه تا ۱۴ و درسطح شعب استان تهران نیز طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ لغایت ۱۶ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸ تا ساعت ۱۴ آماده خدمت‌رسانی به هموطنان می‌باشند. البته باجه‌های خدمات بانکی نیز طی این ایام از ساعت ۸ لغایت ۱۳ آماده خدمت‌رسانی هستند.
بنابراین گزارش: ساعات کار شعب این بانک در روز بیست‌و‌هشتم اسفندماه درسطح مراکز استان‌ها و شعب شهرستان‌ها از ساعت ۷و۳۰ دقیقه لغایت ساعت ۱۶ و شعب استان تهران نیز از ساعت ۸ لغایت ۱۶ و روز بیست و نهم اسفندماه ۱۳۹۶تعطیل می‌باشد. البته باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی در روز بیست‌و‌هشتم اسفندماه از ساعت ۸ لغایت ۱۳ آماده خدمت‌رسانی هستند و بیست‌و‌نهم اسفندماه تعطیل می‌باشند.
همچنین در تعطیلات نوروزی سال ۱۳۹۷ شعب این بانک چهارم فروردین‌ماه از ساعت ۹ الی ۱۲ آماده ارائه خدمت به هموطنان هستند و باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی نیز طی این روزها تعطیل می‌باشند.
گفتنی است: برای رفع مشکلات احتمالی شعب و دستگا‌های خودپرداز(ATM) گروه امداد (HELP DESK) بانک نیز در این ایام فعال بوده و از طریق تلفنبانک ۸۴۲۸۴ برای مشتریان ساکن در استان‌های تهران و البرز و همچنین با شماره ۸۴۲۸۴(۰۲۱) برای مشتریان ساکن در سایر استان‌های کشور آماده پاسخگوئی می‌باشند.
شایان ذکر است: لیست شعب‌ کشیک پست‌بانک‌ایران به همراه مشخصات کامل آن در وب‌سایت این بانک اطلاع رسانی می‌شود.

منبع خبر: http://banker.ir/news/216167/ساعات-کار-شعب-پست-بانک-در-تعطیلات-نوروزی