سایت فرادید: آن گونه که موتور۱ آمریکا افشا کرده تویوتا در حال طراحی و تولید مدل ۲۰۱۹ شاسی بلند راو۴ است و بر اساس برخی اخبار و رندرهای دیجیتالی منتشره ، نسل جدید این خودرو از سبک طراحی شارپ و تیز با بدنه استخوانی و خشن مشابه آنچه در طراحی محصولات جدید لکسوس می‌بینیم‌ برخوردار خواهد بود.

کراس‌اوورها امروزه بهترین فروش ممکن را در بازار جهانی تجربه می‌کنند، فرقی هم نمی‌کند این محصولات قدیمی، جدید و یا مشهور باشند. این بخش که در سطحی بالا به لحاظ فشدگی رقبا قرار دارد، احتمالا به زودی شاهد ورود نسل کاملا جدید تویوتا راو۴ باشد که در بین نمونه ژاپنی کراس اوور در بهترین وضعیت ممکن قرار دارد.
طرح جدید تویوتا راو ۴ لو رفت
دیدگاه‌های مختلفی درباره شیوه طراحی تویوتا در سری جدید راو۴ وجود دارد که هر کدام بنا به اطلاعاتی که دارند طرح نهایی راو۴ بعدی را خشن یا محافظه‌کارانه می‌دانند. در عین حال آن گونه که موتور۱ آمریکا افشا کرده تویوتا در حال طراحی و تولید مدل ۲۰۱۹ شاسی بلند راو۴ است و بر اساس برخی اخبار و رندرهای دیجیتالی منتشره ، نسل جدید این خودرو از سبک طراحی شارپ و تیز با بدنه استخوانی و خشن مشابه آنچه در طراحی محصولات جدید لکسوس می‌بینیم‌ برخوردار خواهد بود.
طرح جدید تویوتا راو ۴ لو رفت
البته فعلا جاسوسان صنعتی موفق نشده‌اند تصویر واضحی از خطوط بدنه تویوتا راو۴ به دست آورند اما منابع آگاه از استودیو طراحی تویوتا تایید کرده‌ند که راو۴ مدل ۲۰۱۹ یک خودروی کاملا جدید است. برخی منابع خبری هم اعلام کرده‌اند راو۴ جدید طرحی نزدیک به کانسپت FT-AC دارد که یان کارتبیانو سرطراح گروه تویوتا-لکسوس ان را چندی پیش در نمایشگاه لس‌آنجلس معرفی کرد.
طرح جدید تویوتا راو ۴ لو رفت
گفته می‌شود راو۴ جدید علاوه بر فرم تازه و متفاوت با سری فعلی، از یک معماری جدید فنی هم سود می‌برد که حاصل به کارگیری پلتفرم جهانی تویوتا با نام Toyota TNGA Platform است که با توجه به مشخصات آن احتمالا راو۴ را وارد عصر جدیدی به لحاظ کارکرد و سطح سواری می‌کند.
طرح جدید تویوتا راو ۴ لو رفت
این خودرو که امسال تنها در آمریکا ۴۰۷ هزار دستگاه فروش داشته، در مقایسه با سال ۲۰۱۶ رشدی ۱۵ درصدی را تجربه کرده ضمن اینکه فروش جهانی خود را در پایان سال ۲۰۱۷ به بیش از ۸۵۰ هزار دستگاه رسانده است. نسل فعلی که نخستین بار در تابستان ۲۰۱۲ در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس رونمایی شد از اواسط سال ۲۰۱۸ با یک فیس‌لیف عمیق در جلوپنجره و بخش عقب خود مواجه شده و به نظر روزهای پایانی تولید خود را می‌گذراند.
 

منبع خبر: http://www.akhbarbank.com/news/59066/طرح-جدید-تویوتا-راو-۴-لو-رفت