به گزارش اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمان، محمد اکبری – معاون پشتیبانی و مهندسی بانک – در حاشیه این بازدید طی سخنانی با اشاره به سیاست ارتقاء سود آوری، گفت: برای نیل به اهداف عالی بانک و تحقق سودآوری بیشتر علاوه بر خدمات بانکی باید در کاهش هزینه های جاری و هزینه عمرانی صرفه جویی بعمل آید.

وی گفت: اکثر شهرهای کشور بر روی گسل های زلزله قرار دارد لذا جا دارد با توجه به این تهدید، ضمن رعایت صرفه و صلاح بانک نسبت به ساخت اصولی و مقاوم ابنیه های بانک اقدام گردد.

اکبری با اشاره به بررسی های بعمل آمده در طراحی ساختمان های در حال احداث بانک ادامه داد: در طراحی ساختمان ها توجه به نیاز آینده بانک مورد تاکید قرار گرفته و سعی شده تا بناهای در دست ساخت ضمن زیبایی، نیاز آینده بانک را مرتفع نماید.

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک اضافه کرد: فروش املاک تملیکی و مازاد یکی از مهم ترین برنامه های این معاونت است و در تلاش هستیم تا با فروش این املاک سهم بسزایی در سوآوری بانک ایفا نمائیم.

وی با تشبیه املاک مازاد بانک به دارایی های سمی اظهار داشت: سال جاری برای فروش املاک تملیکی و مازادِ بانک، سال خوبی نسبت به سنوات قبل بود؛ لیکن این تلاش تا فروش آخرین ملک مازاد، همچنان با قوت ادامه خواهد یافت.

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک در ادامه از محل فعلی شعب ابوذر و آزادی بازدید کرد و اذعان داشت: محل کنونی این دو شعبه به نسبت تعداد انبوه مراجعه کنندگان و مشتریان و تعداد اسناد روزانه بسیار کوچک است لذا باید با پیگیری استان و حمایت دفتر مرکزی نسبت به گسترش فضای فیزیکی این شعب اقدام شود.

در ادامه این جلسه علی جعفری –رئیس اداره امور شعب استان کرمان- ضمن بیان گزارش کوتاهی از فعالیت های استان، گفت: با مقایسه آماری سال ۹۵ نسبت به سال ۹۶ افتخار داشتیم تا با تلاش و پشتکار همه همکاران کارنامه قابل قبول و در خور تحسینی برای سال جاری ارائه دهیم.

وی با تاکید بر تسریع در فرآیند ساخت و تکمیل ساختمان ستاد ابراز داشت: نظارت دقیق و انجام صحیح و به موقع تعهدات قانونی طرفین موجب می شود تا هر چه زودتر شاهد افتتاح ساختمان اداره امور شعب استان کرمان باشیم.

گفتنی است ساختمان جدید اداره امور شعب استان کرمان با بیش از ۵۰۰۰ متر مربع فضای فیزیکی یکی از پروژه های استاندارد و مدرن بانک خواهد بود که تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

منبع خبر: http://www.akhbarbank.com/news/58865/بازدید-معاون-بانک-مهر-اقتصاد-ساختمان-حال-احداث-ستاد-این-کرمان