به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای،همزمان با آغاز دهه کرامت،‌ متن دست‌نوشته رهبر معظم انقلاب اسلامی در دفتر یادبود حرم حضرت‌معصومه‌(س)‌ را منتشر کرد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دفتر یادبود مرقوم فرمودند:

السّلام علیکم یا أهلَ بَیتِ النّبوه و مَوضِعِ الرّسالَه، السّلام عَلَیکِ یا قُرّهَ عَین آلِ الرّسُولِ (صلوات‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم)

افتخار خدمت در این آستان بلند‌پایه‌ ملک‌‌پاسبان بر شما آقایان و عزیزان مبارک و گرامی باد.

حقّ بزرگِ این سرچشمه‌ نور و هدایت که یکی از ثمرات آن، تشکیل حوزه‌ علمیه‌ عظیم‌‌الشأن در سایه‌ این بقعه‌ مبارک است، چنان عظیم است که زبان و قلمِ چون من حقیر و ناتوانی را رساییِ بیان آن نیست. این حق بر دوش همه‌ کسانی که از برکات این بقعه و این حوزه بهره‌‌مند شده‌‌اند، وظائفی را در خورد توان و امکان می‌‌گذارد. خداوند شما و همه‌ متمسکین به ذیل ولایت رفیعه‌ اهل‌بیت وحی و فضیلت را موفق به أدای این وظائف بدارد.

اینک حرم مطهّر و بیوتات مطهّره‌ اطراف آن، به حمدالله از وضع شایسته‌تری نسبت به گذشته برخوردار است و وسعت، نظافت، ابّهت و انتظامی بیش از گذشته دارد. این رشته‌ بهسازی باید انشاءالله ادامه یابد و به‌ موازات آن صفابخشیدن به فضای معنوی و روحی و امکان انتفاع از هدایت الهی در این مکان مقدس نیز باید مورد توجه و اهتمام باشد.

خداوند عالمِ عظیم‌القدر مرحوم آیت‌الله حاج‌شیخ عبدالکریم حائری و مرحوم آیت‌الله بروجردی (رحمهم‌‌الله‌تعالی) را با مضطجعه‌ این مَضجع شریف محشور فرماید و روح مقدس امام بزرگوار را که روحی در همه‌ تلاشهای گذشتگان دمید، به عالی‌‌ترین درجات نائل فرماید و شما آقایان عزیز را حفظ کند.

سیّدعلی خامنه‌‌ای، ۷۲/۷/۳

منبع خبر: http://www.boursenews.ir/fa/news/166712/یادداشتی-از-رهبر-انقلاب-در-دفتر-یادبود-حرم-حضرت-معصومه-س