به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،دکتر غلامحسن تقی نتاج و هیات همراه در سفر استانی به آذربایجان شرقی در جمع مدیران دوایر و شعب بانک با اعلام این خبر به ضرورت دانش افزایی سرمایه انسانی در بانک پرداخت و گفت : ارتقای دانش تخصصی و آگاهی همکاران از آخرین متدهای علمی در حوزه اقتصادی و بانکداری لازمه رشد و تعالی بانک است.
وی با تکیه بر بهره مندی از خرد جمعی در تدوین برنامه ها و دستورالعمل های بانک افزود: مدیریت هزینه ها و سود آوری برای بانک بویژه در بخش کاهش هزینه سود سپرده ها نیازمند تلاش جمعی همه همکاران است.
مدیر عامل بانک قوامین با ابراز خرسندی از برگزاری همایش های تخصصی مدیران دوایر و تشریح و تبیین سند تحول در استان ها از دیدگاه ها و نقطه نظرات ارائه شده توسط همکاران در این همایش ها استقبال کرد.
دکتر نتاج با اشاره به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه بانک در موعد مقرر خاطرنشان کرد: تعیین سود سهامداران بانک پیش از تعیین تکلیف تصویب و ثبت افزایش سرمایه بانک از سوی بانک مرکزی امکانپذیر نیست.
لازم به ذکر است؛ در این نشست سوالات و نقطه نظرات همکاران در حوزه های گوناگون در حضور مدیر عامل ارائه و توسط دکتر نتاج و هیات همراه دکتر ابدالی معاون طرح وبرنامه ، مطلق معاون فناوری اطلاعات و شاکری رئیس اداره منابع انسانی به حاضران در جلسه پاسخ داده شد.
هم چنین دکتر نتاج در این سفر با سردار حسن خانی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی دیدار و از برخی شعب بانک نیز در تبریز بازدید کرد.

منبع خبر: http://banker.ir/news/167516/مجوز-بیمه-قوامین-نهایی-می-شود