به گزارش پرشین خودرو، شرکت کرمان موتور در جدیدترین بخشنامه فروش خود که مربوط به ماه مرداد است قیمت خودروی جک J5 را ۵۷۱میلیون ۱۰۰ هزار ریال تعیین کرده است.

کرمان خودرو2 با پرداخت 250 میلیون ریال جی5 سوار شوید+جزییات

در این بخشنامه نحوه پرداخت نقدی این خودرو به صورت دو مرحله ای بوده و متقاضی با پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال می تواند ثبت نام اولیه خود را انجام دهد. مابقی قیمت خودرو در هنگام صدور دعوتنامه دریافت می شود.

خریداران خودروی جک J5 از تخفیف ۶ میلیون ریالی بهره مند خواهند شد و سود مشارکت و انصراف به ترتیب ۲۱ و ۱۵ درصد تعیین شده است و خریداران در آذر و دی ماه ۹۵ خودروی خود را تحویل خواهند گرفت.

اگر شما به رانندگی با خودروهای دنده اتوماتیک عادت دارید برای شما هم خبرهای خوبی داریم. شما تنها با پرداخت ۶۷۲ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال می توانید از سواری با خودروی جک J5 اتوماتیک لذت ببرید.

اگر پول نقد شما در دسترس است تنها لازم است به یکی از نمایندگی های کرمان موتور مراجعه و ثبت نام فرمایید و شهریور امسال با خودروی جک خود آخرین سفرهای تابستان سال ۹۵ را انجام دهید. اما اگر پول کامل در دسترس نیست نگران نشده و تنها با ۲۵۰ میلیون ریال برای ثبت نام اقدام نموده و در هنگان صدور دعوت نامه مابقی پول را پرداخت نمایید.

کلیه خریداران این خودرو به صورت نقدی، از تخفیف ۱۰ میلیون ریالی بهره خواهند برد و افرادی که به روش ۲ مرحله ای اقدام به خرید کرده اند، خودروی خود را در آذر و دی ۹۵ تحویل خواهند گرفت. سود مشارکت ۲۰ و سود انصراف برای این مدل خرید ۱۵ درصد است.

اما اگر شما علاقه مند به خرید خودروی جک J5 هستید اما توان پرداخت کل هزینه خودرو را به صورت نقدی ندارید، کرمان موتوری ها برای شما شرایط اقساط را تدوین کرده اند که می تواند شما را به خودروی دلخواهتان برساند.

در مدل فروش اقساطی خودروی جک با قیمت ۶۷۲ میلیون و صد هزار ریال در دسترس شماست و تنها با پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال می توانید یک خودروی سواری جک J5 1.8 AT را خریداری فرمایید. البته مابقی مبلغ را باید در ۴ فقره چک که با سررسید ۲ ماهه می کشید پرداخت نمایید.

سود مشارکت و انصراف در این مدل خرید ۲۲ و ۱۵ درصد تعیین شده است.

 

منبع خبر: http://www.khabarpardaz.com/view-120522.html