سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف مرگبار میان اتوبوس اسکانیا و سواری تییا در جاده قم خبر داد.

به گزارش انتخاب، سید جلال ملکی ، در این باره گفت: در ساعت ۲۳:۰۶ شب گذشته یک مورد حادثه رانندگی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در مسیر شمال به جنوب اتوبان تهران – قم اعزام کرد.

وی اضافه کرد: با آنکه محل حادثه در محدوده حسن آباد قم و خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی تهران بود، اما عوامل آتش نشانی تهران به عنوان نیروی کمکی در محل حاضر شدند.

ماموران آتش نشانی پس از حضور در صحنه مشاهده کردند که تصادف میان یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا و سواری تیبا  رخ داده است و در پی آن چند نفر جان باخته و چند نفر هم مصدوم شدند که به گفته شاهدان توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شده اند.

ملکی با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه سه نفر شامل دختری ۱۵ ساله و دو زن ۲۶ و ۵۰ ساله جان خود را از دست دادند، گفت: این افراد از سرنشینان سواری تیبا بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه علت و مقصر این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد، گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت ۲۳:۵۱ به عملیات خود خاتمه دادند.

منبع خبر: http://www.boursenews.ir/fa/news/166435/مرگ-سه-زن-در-تصادف-اسکانیا-با-تیبا-در-جاده-قم