به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،بیشترین حجم معاملات امروز به ترتیب مربوط به شرکت سایپا و  بانک پاسارگاد بود. شاخص کل هم توانست برای دومین روز در این هفته خود بالای ۷۴ هزار واحد نگه دارد و در پایان معاملات با ۱۱۶ واحد افزایش  به عدد ۷۴٫۳۱۳ واحد رسید. بیشترین تأثیر مثبت بر شاخص کل مربوط به بانک پاسارگاد با ۵۰ واحد و  بیشترین تأثیر منفی هم مربوط به پتروشیمی پردیس با ۶۳ واحد بود.
 به گزارش   آیین،در معاملات گروه بیمه ای نیز  روند  معاملات این گروه بسیار ضعیف تر از روزهای گذشته بود که البته به دلیل بسته بودن نمادهای بزرگ این گروه این موضع طبیعی است. در مجموع معاملات امروز  بیش از ۱ میلیون و ۹۶۰ هزار سهم به ارزش بیش از ۳ میلیارد و ۲۶۹ میلیون ریال داد و ستد شد و  بیشترین حجم معاملات امروز مربوط به  بیمه آسیا بود. شاخص صنعت بیمه در پایان معاملات به عدد ۴٫۳۶۸ رسید.
سایر معاملات شرکتهای بیمه بدین صورت بود:
بیمه آسیا با حجم معاملات ۱,۲۹۶,۵۶۰ سهم به ارزش ۱,۷۴۲ میلیون ریال داد و ستد شد. قیمت پایانی این سهم در مقایسه با روز گذشته ۲٫۱۱ درصد کاهش داشت و ۱,۳۴۴ ریال بود.
بیمه پارسیان با حجم معاملات ۳۵۵,۲۸۱ سهم به ارزش ۸۴۲ میلیون ریال داد و ستد شد. قیمت پایانی این سهم ۲٫۰۹ درصد کاهش داشت و ۲,۴۳۶ ریال بود. بیمه پاسارگاد، نیز با مبادله ۱۲۸,۱۵۷ سهم به ارزش ۳۸۸ میلیون ریال و با قیمت پایانی ۳,۰۲۸ ریال بسته شد.
بیمه اتکائی امین  در مقایسه با روز گذشته ۱٫۶۱ درصد کاهش داشت. در این نماد ۸۷,۶۰۴ سهم به ارزش ۱۲۸میلیون ریال مورد مبادله قرار گرفت. قیمت پایانی آن ۱,۴۶۵ ریال بود.
بیمه اتکائی ایرانیان  نسبت به روز گذشته ۰٫۶۳ درصد کاهش داشت. در این نماد ۵۸,۱۷۶ سهم به ارزش ۱۰۲ میلیون ریال مورد مبادله قرار گرفت. قیمت پایانی آن ۱,۷۴۸ ریال بود.
بیمه ما با افزایش ۰٫۰۵ درصدی و حجم ۳۲,۴۸۰ سهم به ارزش ۶۲ میلیون ریال و با قیمت پایانی ۱,۸۹۳ ریال، بیمه سامان نیز با حجم ۲,۰۳۰ سهم به ارزش ۵ میلیون ریال و قیمت پایانی ۲,۳۱۲ ریال به کار خود پایان دادند.

منبع خبر: http://banker.ir/news/166506/وضعیت-سهام-شرکت-بیمه-دربازارسرمایه