به گزارش پایگاه خبری معدن نیوز، آنتونیو ریبریو مدیر بازرگانی خارجی این شرکت درخصوص چگونگی همکاری با فولادمبارکه گفت: ما به دنبال فروش محصول به‌صورت مقطعی نیستیم بلکه به دنبال برقراری روابط بلند مدت در زمینه انتقال دانش فنی و توسعه تکنولوژی الکتریکی و فراهم کردن آخرین تکنولوژی در زمینه رو‌ش‌های بهینه کردن ذخیره‌سازی انرژی هستیم.
وی با اشاره به امکانات و شرایط خاصی که شرکت اینگتیم اسپانیا می‌تواند به فولاد مبارکه ارائه کند، گفت: ۲۸ درصد از سهام این شرکت متعلق به یکی از بانک‌های مطرح اروپا است، بدین منظور می‌تواند در زمینه فاینانس پروژه‌ها کمک کند.
مدیر بازگانی شرکت اینگتیم اسپانیا افزود: این شرکت، بیش از ۴۰ سال در زمینه ارائه خدمات اتوماسیون، انتقال دانش فنی و پشتیبانی در زمینه‌های مختلف، پروژه‌های متالورژی فعالیت دارد و با شرکت‌های نیپون استیل ژاپن، اس ام اس آلمان و سایر فولادسازان بزرگ همکاری داشته است.
بنا بر این گزارش، امورخرید فولاد مبارکه به دنبال یافتن شرکت‌های ایرانی و خارجی برای مشارکت در زمینه پروژه‌های توسعه آینده شرکت فولادمبارکه و با پیگیری شرکت‌های همکار، در جلسه‌ای که با مدیر بازرگانی شرکت اینگتیم اسپانیا برگزارشد، ضمن آشنایی با توانمندی‌های این شرکت، راه‌های همکاری فی ما بین بررسی شد.

منبع خبر: http://www.madannews.ir/?code=17593