به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،این روزها همه دست به کار شدند تا زمینه آشتی کنان میان سرمربی پرتغالی تیم ملی و مدیرفنی تیم امید را فراهم کنند.

 افزایش تنش ها میان سرمربی تیم ملی و کادر فنی تیم امید به یکی از سوژه های داغ فوتبال ایران در سطح ملی تبدیل شده است . انتقادات گاه و بیگاه محمد مایلی کهن از سرمربی پرتغالی تیم ملی و در مقابل پاسخ های تند و تیز کارلوس کی روش به این انتقادات دست به دست هم داد تا دعوای آنها برای مدت ها در صدر اخبار قرار بگیرد. کار به جایی رسید که فدراسیون دست به کار شد و سرمربی تیم ملی را ممنوع المصاحبه کرد و از حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم امید خواست تا مانع مصاحبه های جنجالی مایلی کهن شود.

با فروکش کردن این تنش ها حالا اقداماتی صورت می گیرد که زمینه آشتی دادن این دو نفر در سطح ملی فوتبال ایران فراهم شود. حتی در برنامه نود عادل فردوسی پور از حضور حبیب کاشانی نهایت بهره را برد و پیشنهاد برگزاری آشتی کنان با وساطت مدیر تیم امید را مطرح کرد دکه اتفاقا مورد استقبال هم قرار گرفت اما سئوال اینجاست با شناختی که از کارلوس کی روش و محمد مایلی کهن داریم واقعا لزومی برای برگزاری این آشتی کنان هست؟ وقتی هر دو نفر ایده های خاص خود را ددارند و نوع بینش آنها به مسائل فوتبالی کاملا با هم در تضاد است چه لزومی وجود دارد که آنها با یکدیگر آشتی کنند؟

آیا بهتر نیست به جای برقراری مراسم های آتشی کنان صوری که تنها برای حل کردن صورت مساله است بهتر نیست میان دو طرف قانون  حکمرانی کند؟قانون ، سلسله مراتب و چیزهایی مثل این که بهتر از آشتی کنان های زورکی بین زید و عمر است .

منبع خبر: http://banker.ir/news/141771/کی‌روش-و-مایلی‌کهن-را-آشتی-ندهید-