Xiaomi Mix 4

Xiaomi Mix 4

طبق گزارش رسانه ها ، شیائومی مارک “Mi” را از محصولات خود حذف می کند و گفته می شود که در آینده به سادگی از “

Xiaomi” استفاده می کند.

 که این حرکت با معرفی محصول جدید این شرکت (شیائومی میکس ۴) نشان داده شده است که  در اوایل ماه جاری در چین راه اندازی شد ، که مارک Mi ندارد .

 این شرکت ادعا کرد که مارک Mi را در دستگاه های آینده آن بدون مارک مترادف آن راه اندازی می کند و مارک Mi را کنار می گذارد و همینطور، سری محصولات شیائومی از” Mi “به” Xiaomi “تغییر نام خواهد داد. 

شیائومی اعلام کرده که قصد ندارد تغییری در نام محصولات موجود و عرضه شده به بازار ایجاد کند و این تغییر تنها شامل محصولات آینده می‌شود و تغییری در نام آن به وجود نخواهد آمد. در واقع تغییر جدید تنها مختص محصولات آتی شیائومی خواهد بود.

باتوجه به اینکه شیائومی اولین گوشی هوشمند خود را با نام «می» به بازار عرضه کرد، تصمیم جدیدش یک تغییر بزرگ برای آن به حساب می‌آید. گفتنی است در طول سالها ، این شرکت تبلت ، تلویزیون ، دستگاه های هوشمند ، لوازم جانبی صوتی و موارد دیگری را با نام تجاری Mi عرضه کرده .

شیائومی همچنین از نظر میزان فروش دومین مارک جهانی در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ بوده است و به طور کلی، شیاومی از ابتدای راه اندازی آن در سال ۲۰۱۱ ، نزدیک به ۸۰۰ میلیون گوشی هوشمند فروخته است.

 

منبع خبر: http://www.khabarpardaz.com/view-132082.html