پس از پخش تیزرها ، سامسونگ اعلام کرد که برنامه One UI 4 Beta خود را برای سری Galaxy S21 سامسونگ که شامل Galaxy S21+ ، Galaxy S21و Galaxy S21 Ultra است ، باز کرده . این سیستم عامل مبتنی بر اندروید ۱۲ است که قابلیت های جدیدِ سفارشی سازی و حفظ حریم خصوصی را به ارمغان می آورد. این همچنین تعاملات ساده و طراحی تمیز و ظریف را به ارمغان می آورد. سامسونگ گفته است که برخی از ویژگی های جدید ممکن است در صورت باز بودن برنامه بتا پشتیبانی نشوند.

One UI 4 گزینه های جدیدی را برای پیکربندی صفحه اصلی ، نمادها ، اعلان ها ، تصاویر پس زمینه و موارد دیگر به ارمغان می آورد. ابزارک های بازطراحی شده و ارتقاء یافته سفارشی سازی عمیقی را ارائه می دهند همینطور سامسونگ از مجموعه ایموجی های قوی و متنوعی خبر داد.

One UI 4 عملکردهای حریم خصوصی و حفاظتی بیشتری را به ارمغان می آورد که به کاربران امکان می دهد تنظیمات خود را سفارشی کرده و یک تجربه شخصی تر از تلفن همراه را ارائه دهند. شاخص ها به کاربران در مورد استفاده از دوربین و میکروفون هشدار می دهند ، بنابراین در صورت عدم تمایل به دسترسی ، می توانند مجوزها را فوراً غیرفعال کنند. همچنین گزینه ای برای مشاهده سابقه مجوزهای هفت روز گذشته وجود دارد ، گزینه ای برای بررسی میزان مصرف فعلی داده ها از مجوزها و برنامه ها.

 

چگونه به برنامه بتا One UI 4 بپیوندیم؟

برنامه One UI 4 Beta برای دارندگان سری Samsung Galaxy S21 در چین ، هند ، آلمان ، لهستان ، کره جنوبی ، انگلستان و ایالات متحده در دسترس است و بسته به بازار ممکن است عرضه آن متفاوت باشد. می توانید از طریق برنامه Samsung Members برای برنامه بتا ثبت نام کنید. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که بتا به زودی برای گوشی های سری گلکسی نوت و سری A عرضه شود.

شرکت کنندگان می توانند طراحی One UI 4 و ویژگی های جدید را پیش نمایش کرده و بازخورد ارسال کنند. سامسونگ اعلام کرد که از اطلاعات جمع آوری شده از برنامه بتا برای تنظیم دقیق تجربه کاربری One UI 4 قبل از ارائه آخرین ارتقاء بهینه در اواخر امسال استفاده خواهد کرد.

منبع خبر: http://www.khabarpardaz.com/view-132090.html