این شرکت در پست خود در سایت پشتیبانی خود می گوید: “قرار دادن آیفون در معرض ارتعاشات دامنه زیاد در محدوده فرکانس خاص ، به ویژه موتورهای موتورسیکلت قدرتمند ، می تواند عملکرد سیستم دوربین را تضعیف کند.”

به گفته این شرکت ، لرزش ها از طریق شاسی و فرمان هدایت می شوند ، بنابراین نباید تلفن خود را به موتورسیکلت هایی با موتورهای پرقدرت یا حجم بالا متصل کنید. دوچرخه سوارها و موتورهای اسکوتر که معمولاً دارای موتورهای کوچک یا برقی هستند نگرانی چندانی ندارند اما شما باید از یک مانع کاهش دهنده لرزش استفاده کنید و “از استفاده منظم برای مدت طولانی خودداری کنید”.

این مشکل مربوط به سیستم های دوربین مبتنی بر ژیروسکوپ و آهنربایی با تکنولوژی بالا است که برای جبران عکس های لرزان طراحی شده اند. چنین سیستم هایی ، مانند تثبیت کننده نوری تصویر و فوکوس خودکار با حلقه بسته ، در صورت حرکت تصادفی هنگام گرفتن عکس ، تنظیمات خودکار را انجام می دهند.

اپل گفت: “سیستم های OIS و حلقه بسته AF در iPhone برای دوام طراحی شده اند.” اما “قرار گرفتن طولانی مدت در معرض ارتعاشات دامنه زیاد … ممکن است عملکرد این سیستم ها را تضعیف کرده و منجر به کاهش کیفیت تصویر برای عکس ها و فیلم ها شود.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد مدل های آیفون دارای این سیستم دوربین ، می توانید پست Apple را بررسی کنید. برای آخرین اخبار آیفون ، نگاهی به همه شایعات مرتبط با رویداد آینده اپل ، ۱۴ سپتامبر بیندازید. و در اینجا بحث ما در مورد کفش های بزرگ آیفون بعدی اپل است که باید پر شود.

منبع خبر: http://www.khabarpardaz.com/view-132089.html