به روز رسانی Clubhouse حالت موسیقی و بهبود ویژگی جستجو را معرفی می کند

 

کلاب هاوس، برنامه محبوب روم صوتی ، از راه اندازی دو ویژگی جدید برای برنامه های iOS و Android خود خبر داد. کاربران اکنون می توانند از “حالت موسیقی” که صدای استریو با کیفیت بالاتر را فعال می کند و از ویژگی “جستجو” در قسمت منو برنامه لذت ببرند.

کلاب هاوس با فعال کردن music mod  که باعث  کیفیت بالاتر و جلوه استریو است که پخش را به طور خاص برای موسیقی بهینه می کند. این ویژگی هم برای سخنرانان و هم برای شنوندگان گسترش می یابد و حتی از استفاده از تجهیزات صوتی حرفه ای مانند میکروفون USB خارجی یا بردهای مخلوط پشتیبانی می کند.

برای فعال کردن song mode ، هنگامی که در روم هستید به سه نقطه ضربه بزنید ، Music – Audio Quality را انتخاب کنید. هنگام استفاده از هدفون ، بلندگو یا تلفن ، صدای استریو در دسترس خواهد بود.

دومین تغییر با این به روز رسانی ، انتقال نوار جستجو به بالای صفخه است. با این کار دسترسی کاربران به Search آسان تر می شود و علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند مستقیماً از Search در برنامه iOS به دوستان شما دست بزنند.

در مورد song mode ، این ویژگی ابتدا به برنامه iOS Clubhouse عرضه می شود و به زودی به برنامه Android نیز راه پیدا می کند.

منبع خبر: http://www.khabarpardaz.com/view-132098.html