عضو هیات مدیره شرکت آتیه سازان حافظ+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، امید کریمیان، عضو هیئت مدیره شرکت آتیه سازان حافظ اظهار کرد: باتوجه به اینکه این شرکت یکی از شرکت‌های زیر مجموعه سازمان بیمه سلامت ایران و بزرگترین و تک محصولی‌ترین بیمه کشور در حوزه تکمیلی درمان با جمعیتی تحت پوشش نزدیک به ۸ میلیون نفر بیمه شده نمادی شاخص از بیمه‌های مطرح و با سابقه و شناخته شده کشور محسوب می‌شود، اما متأسفانه اکثرا مورد بی‌مهری و تبلیغات منفی از سوی اشخاصی قرار می‌گیرد که به مزیت‌ها و پتانسیل و خدمات شایسته این شرکت آشنایی ندارند.


  • بیشتر بخوانید: آخرین مرحله پذیرش دوره DBA و MBA دانشگاه تهران در تابستان

وی افزود: بیمه تکمیلی آتیه‌سازان در واقع از مزیت‌های نسبی و افتخارات سازمان بیمه سلامت کشور است. چرا که در مواقع ضروری و در هنگام نیاز به یاری اقشار مختلف کشور خصوصا کارمندان و کارگران و بازنشستگان عزیز شتافته است.

کریمیان ادامه داد: از دیگر افتخارات این شرکت پوشش بیمه تکمیلی کارکنان آموزش و پرورش و خدمات ارزشمند به خانواده معلمان، سازمان بهزیستی، دانشگاه آزاد اسلامی، وزارت نیرو، سازمان تأمین اجتماعی و صد‌ها دستگاه دولتی و شرکت‌های بخش خصوصی دیگر در سطح ملی و استانی تنها گوشه‌ای از خدمات بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ بوده که توسط نیرو‌های متخصص، کارآمد، متعهد، تلاشگر از طریق ۴٠ شعبه، ١٠٢٢ نمایندگی و ۴١۶٣ مرکز و مؤسسه تشخیصی- درمانی طرف قرارداد اعم از بیمارستان‌های دولتی، خصوصـی و دانشگاهی، دی‌کلینیک و … ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود متقاضیان تعهداتی که می‌خواهند در بیمه نامه تکمیلی داشته باشند را در طرح‌های مختلف بیمه‌ای مقایسه کرده و بهترین طرح با مناسب‌ترین قیمت انتخاب کنند چراکه سقف پوشش‌هایی که شرکت آتیه‌سازان حافظ در بیمه‌تکمیلی ارائه می‌کند از مواردی است که متناسب توان و قدرت خرید متقاضیان است تا سقف مناسبی از تعهدات را خریداری کنند.

کریمیان، همچنین کمترین میزان فرانشیز بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ به نسبت سایر بیمه‌ها و ارائه معرفی نامه به‌صورت آنلاین و طرف قرارداد با تعداد مراکز درمانی بالا و دانشگاه‌های علوم پزشکی در سراسر کشور را از دیگر مزیت‌های مناسب شرکت آتیه سازان حافظ بعنوان تنها بیمه تخصصی تکمیلی درمان در کشور برشمردند.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/246092/قدرت-بیمه‌-تکمیلی-به-نفع-بازنشستگان-و-کارگران-سقف-پوشش-بیمه‌‌ها-متناسب-با-قدرت-خریدار