هلدینگ سیمان غدیر+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، سیمانی‌های غدیر در هفته منتهی به ۲۲ مردادماه توانست درآمدزایی خود را از ۵ شرکت سیمانی زیرمجموعه خود به ۵۵ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان برساند.

سیمان کردستان

سیمان کردستان+بورس نیوز

در بررسی نخستین سیمان فروش غدیر، سیمان کردستان با ۲ محصول خود سبد سیمانی خود را به رینگ معاملات تالار نقره‌ای آورد تا درآمدی به میزان ۹ میلیارد و ۱۹۴ میلیون تومان را به دست آورد.

سیمان دشتستان

سیمان دشتستان+بورس نیوز

این سیمان فروش با معامله نقدی محصول اصلی خود یعنی «سیمان تیپ ۲» در بورس کالا توانست رقمی معادل با یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان را به دست آورد؛ البته لازم به ذکر است که این شرکت در هفته گذشته، ۲ میلیارد تومان فروش را کسب کرده بود.


بیشتر بخوانید: بازاری پُر از خالی برای سیمانی‌های غدیر


سیمان سپاهان

سیمان سپاهان+بورس نیوز

با نگاهی به دیگر سیمان ساز «غدیر» می‌توان به ۲ کالا در سبد این شرکت سیمانی اشاره داشت و از معامله ۲۵ هزار تنی، درآمدی ۱۹ میلیارد و ۲۴۴ میلیون تومانی را به دست آورد.

سیمان سفید شرق

سیمان سفید شرق+بور نیوز

این شرکت سیمانی تنها با یک کالا وارد گود معاملات بورس کالا شد و توانست در هفته سوم مردادماه ۵۰۰ تن سیمان سفید را معامله کند تا رقم ۳۲۹ میلیون تومان را به حساب شرکت واریز نماید.

سیمان شرق

سیمان شرق+بورس نیوز

سیمان شرق نیز در معاملات هفته نخست مردادماه توانسته بود درآمد بیش از ۷ میلیارد تومانی را ثبت کند اما؛ در هفته دوم مردادماه این درآمد‌ها دقیقا نصف شد تا مجموع درآمد‌های خود را برای ۸ هزار ۲۶۰ تن سبد سیمان ارائه شده در بورس کالا، در رقم نهایی ۳ میلیارد و ۵۱۹ میلیون تومان ببیند.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/245607/درآمد-سیمانی‌های-غدیر-۵۵-میلیارد-تومان-را-رد-کرد