طنز بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، امروز هم یک رکورد در بورس تهران ثبت شد و ارزش معاملات خرد و حق تقدم ها به ۹۳۰۰ میلیارد تومان رسید که از ابتدای امسال، چنین رقمی در این بازار ندیده ایم. البته یک رکوردشکنی دیگر هم داشتیم؛ امروز ۵۰۰ میلیارد تومان پول هم از صندوق های درآمد ثابت خارج شد! این اتفاق نشان می دهد انتظارات تورمی مردم خیلی بیشتر از نرخ بهره ثابت است و بعید است که از اینجا به بعد، اهالی پاستور هم در فروش اوراق شان خیلی موفق باشند.

ولوله در بازار خودرو

در بازار خودرو هم انگار ولوله افتاده و قیمت بعضی خودروها در کمتر از ۱۰ روز، ۲۰ میلیون تومان گران شده! انگار همان شایعه ورود خودرو به رینگ بورس کافی بوده برای اینکه دلالان قیمت ها را بالا بکشند…

 

حسرتی که سهم بعضی سهامداران شد 

با وجود آنکه بورس این چند هفته حسابی سبز بوده و بعضی نمادها، ریزش سال قبل شان را تا حدودی جبران کرده اند؛ اما نمادهایی هم هستند که در صف فروش طوری غل و زنجیر شده اند که امیدی به آزادی شان نیست! سهامداران خیلی از این نمادها، از این وضعیت خسته شده اند؛ ولی نه راه پس دارند و نه راه پیش! خروج از سهم هایی که ماه هاست در صف فروش قفل شده، کار حضرت فیل است و وقت آن رسیده ناظر محترم از خواب قیلوله بیدار شده و یک تذکر درست و حسابی به سهامداران عمده این شرکت‌ها بدهد.

 

یک لیست غیر رسمی و کل کل دوستان

اهالی پاستور هم امروز یه لیست غیر رسمی از اعضای کابینه بیرون داده اند. نکته جالب توجه این است که هنوز هیچی نشده، اختلاف نظر بین طرفداران و مخالفان بعضی از اهالی این لیست شروع شده و عده ای هم پیشاپیش فاتحه بعضی حوزه ها را خوانده اند. هر چه هست امیدواریم اصلح ترین ها سکان امور را به دست بگیرند.

 

بیشتر بخوانید:

دلیل کمبود سرم و دارو در روزهای اخیر چیست

 

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/245568/غل-و-زنجیر-سهامداران-سهم-های-کوچک-و-خواب-قیقوله-ناظر