رشد ۶۲۸ درصدی درآمد‌های

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت غلتک سازان سپاهان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه سال جاری میزان درآمدی که از فروش محصولات شناسایی‌کرده برابر با ۱.۵۰۳.۷۲۱ میلیون ریال بوده و از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه نیز مبلغی بالغ‌بر ۷.۴۳۷.۶۸۶ میلیون ریال درآمد را در کارنامه خود به ثبت رسانده، درآمد‌های ارائه‌شده فسازان در از ۲ بخش بازار داخلی و صادراتی تشکیل شده است.

درآمد‌های شناسایی‌شده فسازان در تیرماه

روند کسب درآمدهای فسازان+بورس نیوز

بر پایه این گزارش صورت گرفته، غلتک سازان سپاهان در تیرماه سال جاری ۳۴ درصد کاهش درآمد را نسبت به ماه گذشته به همراه داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۴۷ درصد رشد را در پی داشته، همچنین درامدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه به ثبت رسیده نسبت به سال گذشته ۶۲۸ درصد افزایش را اعلام‌کرده است.


  • بیشتر بخوانید: گزارش‌های بهاری از کوره‌های ۱۴۰۰

بیشترین درآمدی فسازان در تیرماه از خود بر جای گذاشته مربوط به «شمش» در بازار صادراتی با ۷۲۲.۱۶۶ میلیون ریال بوده و «شمش» در بازار داخلی نیز در رتبه بعدی قرار گرفته است.

فروش محصولات این غلتک ساز برابر با ۱۰.۴۷۲ تن اعلام‌شده که بیشترین میزان فروش را «شمش» در بازار صادراتی با ۵.۱۸۲ تن به خود اختصاص داده که نرخ فروش این محصول ۱۳۹.۳۶۰.۴۷۹ ریال به ثبت رسیده است.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/245325/رشد-۶۲۸-درصدی-درآمد‌های-فسازان