به گزارش اخباربانک، درحالی که همه‌روزه با اخبار منفی درخصوص شرایط حاد کرونا در کشور مواجه می‌شویم، اما ساخت واکسن‌های تولید ملی با روند رو به جلویی درحال انجام است. در طی همین موضوع، بانک ایران زمین که همواره با فعالیت‌های اجتماعی خود در سال‌های اخیر زبانزد بوده، مشارکت‌های چشم‌گیری نیز در تولید واکسن کوبرکت داشته است.

واکسن کوبرکت که این روزها به مرحله بهره‌برداری و تزریق عموم رسیده است، با کمک‌های داخلی از جمله خدمات بانک ایران زمین به اینجا رسیده است. این بانک با ارائه دستگاه‌های ساخت واکسن در راه اندازی خط تولید واکسن کوبرکت مشارکت کرده بود که باعث تسریع تولید واکسن کرونای ساخت داخل در زمانی مهم و امید بخش بود.

بانک ایران زمین که همراه خود را مسئول در فعالیت‌های اجتماعی و مردمی می‌داند این بار نیز جدا از ارائه دستگاه‌های ذکر شده، تمامی اعضاء هیئت مدیره خود را با همراهی مثمر ثمر، برای تسریع در تصمیم‌گیری به کار برد.

گفتنی است؛ چندی پیش معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در جلسه‌ای که با حضور ریاست هیات مدیره و مدیرعامل بانک ایران زمین برگزار شد از حمایت بانک ایران زمین که با ارائه دستگاه‌های ساخت واکسن در راه اندازی خط تولید واکسن کو برکت مشارکت کرده بود، تقدیر شد.

در این مراسم تقدیرنامه‌ای توسط سید هاشمی معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به پورسعید مدیر عامل بانک ایران زمین اهدا شد.

شایان ذکر است؛ بانک ایران زمین طی سال‌های اخیر فعالیت‌های فراوانی در حوزه‌های اجتماعی داشته است؛ از ایجاد کمپین‌های محیط زیستی همچون حفظ منابع طبیعی تا ایجاد کمپین‌هایی در فضای مجازی برای جلوگیری از اسراف برق. این بار نیز با همکاری و مشارکت در تولید واکسن کوبرکت، گامی بلند در فعالیت‌های اجتماعی خود برداشت تا امروزه واکسن داخلی بخش عمده‌ای از نیازهای کشور را در جلوگیری از بیماری کرونا برطرف کند.

منبع خبر: https://www.akhbarbank.com/news/81421/مشارکت-ایران-زمین-تولید-واکسن-کوبرکت