گروه بهمن+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در این مراسم بیوک علیمرادلو مدیر عامل گروه بهمن، حسین خضری مدیر عامل سیبا موتور، محمد حدادی مدیرعامل و چند تن از اعضای هیات مدیره شرکت پرسی ایران گاز، محمد صادق شرفی مدیر عملیات و گاز رسانی شرکت، حامد عربی مدیر عامل حمل و نقل و نیز جواد پروانه مدیریت حسابرسی حضور داشتند.مدیر عامل گروه بهمن در این نشست با تاکید بر اینکه تلاش ما در سیبا موتور بر این است که رضایت همه جانبه مشتری را بدست آوریم؛ اظهار کرد: به دنبال ارائه بهترین خدمات به مشتری هستیم و در بحث خدمات پس از فروش نیز ارائه خدمات با کیفیت در دستور کار قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه گروه بهمن یک بخش خصوصی بوده و رضایت مشتری برایمان اهمیت ویژه‌ای دارد، تصریح کرد: موضوع مشتری‌مداری در بحث خودرو‌های تجاری نیز حائز اهمیت بوده و بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد و برنامه سیبا موتور نیز در این راستا است.

همچنین، محمد حدادی مدیرعامل پرسی ایران گاز در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از حسین خضری مدیریت عامل سیبا موتور گفت: از اواخر سال ۹۲ با مجموعه سیبا موتور آشنا بودیم و خرید نیز داشته ایم.

وی با اشاره به اینکه رسالت پرسی ایران گاز رساندن گاز به اقصی نقاط کشور به ویژه مناطق محروم کشور است، تصریح کرد: سال‌ها است در موضوع حمل و نقل با مشکل مواجه هستیم، رانندگان ما تنها به کشنده‌های FAW اطمینان دارند و از این رو کشنده‌های سیبا موتور مورد توجه مجموعه قرار گرفت.

حدادی گفت: برخی شرکت‌های تولیدکننده کشنده نتوانستند به تعهدات خود عمل کنند، اما سیبا موتور تعهدات خود را اجرایی می‌کند؛ ضمن اینکه به دنبال نوسازی ناوگان پرسی ایران گاز هستیم و سیبا موتور با توجه به داشتن تمامی استاندارد‌های مورد نظر ما و نیز کیفیت خوب محصولات تولیدی اش نقشی مهم در این نوسازی ایفا خواهد کرد.

گفتنی است، شرکت سیبا موتور با برخورداری از پرسنـل متخصص، تولیـد کشنده هـای تک و جفت‌محـور، شاسی کامیون و کامیونت را بر عهـده دارد. این شرکت با در اختیار داشتن شبکه گسترده نمایندگی در سراسرکشور اقدام به ارائه خدمـات فروش و پس از فـروش محصولات کرده و در سال ۹۹ به مقام نخست خدمات فروش در بین خـودرو‌های تجاری دست یافت. از برنامه‌های آینده سیبا موتور می‌توان به افزایش تنوع سبد محصولات اشاره کرد.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/245205/کشنده‌های-سیبا-موتور-به-بزرگترین-شرکت-توزیع-کننده-گاز-مایع-کشور-کلیدسپاری-شد