به گزارش اخباربانک به نقل از روابط عمومی بانک سینا، دکتر ایمانی اظهار داشت: خوشبختانه با عملکرد خوب و مطلوب مجموعه طی سالها فعالیت، در حال حاضر این بانک به بانکی شفاف در کشور شهرت دارد که علت آن هم وجود همکاران و مدیران معتقد، متعهد و تلاشگر است.

وی ادامه داد: بانک سینا در رعایت استانداردها و ضوابط ناظر بر امور بانکی و حسابداری همواره پیشگام بوده به طوری که اکنون جزو شفاف ترین بانک ها و دارنده کفایت سرمایه مطلوب است و با ساماندهی املاک و فروش املاک مازاد، نسبت دارایی های ثابت و نسبت مطالبات مناسبی را دارا می باشد.

دکتر ایمانی تاکید کرد: بانک‌سینا همواره با ارائه خدمات پیشرفته، مدرن و به روز، به دنبال تامین رضایت تمامی ذینفعان است و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد.

مدیرعامل بانک سینا، قابلیت های استان فارس به ویژه شهر شیراز را یادآور شد و گفت: استان فارس همواره جزو ۳ استان برتر کشور به دلیل برخورداری از جایگاه معنوی، کشاورزی مدرن و نیروی انسانی توانمند است و انتظار می‌رود تا اقدامات بهتری را برای ارتقاء جایگاه بانک شاهد باشیم.

وی هـــمچنین از موافقت با تأسیس دو شعبه جدید در شهر شیراز و انتقال ساختمان مدیریت منطقه به موقعیتی شایسته تر خبر داد.

گفتنی است: در این جلسه که معاونین شعب و مناطق و سرمایه های انسانی و مدیران بازرسی و حراست نیز حضور داشتند، از زحمات آقای عشقی مدیر قبلی منطقه قدردانی و حکم انتصاب آقای رستگار به عنوان مدیر جدید منطقه به ایشان اعطا شد.

منبع خبر: https://www.akhbarbank.com/news/81367/بانک-سینا-دارای-شفاف-ترین-عملکرد-صورت-های-مالی