مشتریان

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، سیمان تهران با ورود به عرصه معاملات رینگ نقره‌ای توانست برای محصولات خود «سیمان تیپ ۲»، «سیمان تیپ ۵» و «سیمان پوزولانی» مشتریان خود را پیدا کند و حتی تقاضایی بیش از عرضه‌ها را از خود برجای گذارد.

با بررسی معاملات این شرکت سیمانی در هفته منتهی به ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰، توانست معاملاتی را به ارزش ۳ هزار و ۲۵۸ میلیارد تومان را با حجم ۶ هزار و ۱۰۰ را درمجموع به ثبت برساند.

سیمان تیپ ۲

بررسی عملکرد این سیمان‌ساز حاکی از آن بوده که در بحش سیمان تیپ ۲، عرضه ۴ هزارتنی به ثبت رسید که در پایان هفته نیز همین حجم معامله شد البته باید اشاره کرد که ۱۳ هزار و ۳۶۰ تن تقاضا برای این کارخانه سیمانی به ثبت رسید بود.

ارزش مالی این معاملات، بالغ بر ۲ هزار و ۲۱۱ میلیارد تومان شد.

مشتریان

سیمان پوزولانی

در ادامه این گزارش، عرضه ۲ هزارتنی از این محصول نیز قابل توجه بود چراکه تمام عرضه‌ها در بخش معاملات نیز نشست تا این سیمان‌فروش باردیگر موفق شود تمام عرضه‌های خود را به‌فروش برساند و ارزشی به میزان یک هزار و یک میلیارد تومان را از خود برجای گذارد.

سیمان تیپ ۵

در آخرین بررسی که می‌توان بر محصولات تولیدی این کارخانه داشت، سیمان تیپ ۵ با حجم عرضه ۱۰۰ تنی همراه بود که میزان تقاضای ۲ برابری برای این کارخانه ثبت شده بود اما؛ برابر با میزان عرضه‌ها حجم معامله نیز در انتهای هفته برای ستران به ثبت رسید و ارزش آن نیز ۴۶ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان برای این شرکت رقم خورد.

لازم به ذکر است که این شرکت در هفته گذشته منتهی به ۱۱ تیرماه نیز تنها سیمان تیپ ۲ را به میزان ۲ هزار تن عرضه کرد و در نهایت ۸۴۰ تن کم آورد تا تمام عرضه‌های خود را به فروش برساند؛ در هفته ذکر شده ارزش یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومانی برای این شرکت بدست آمده بود.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش ۲۸درصدی نرخ کیسه‌های “ستران”

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/243891/مشتریان-ستران-صف-کشیدند