ثبت یک عدد فوق‌جذاب از

به گزارش بورس نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت فولادی کشور توانست در هفته منتهی به ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰ عدد فوق العاده‌ای از فروش را برجای گذاشت.

فولادسازان اصفهانی در هفته گذشته دو محصول «ورق گرم» و «تختال» را با حجم عرضه ۱۶۱ هزار و ۳۰۰ تن را با ارزش ۲ بیلیارد و ۶۴۹ هزار میلیارد تومان به ثبت رساند.

فولادسازان در هفته گذشته طی معاملات رینگ نقره‌ای نیز مجموعا توانستند که ۷۹۳ هزار و ۶۸۸ میلیارد تومان فروش محصولات خود را به ثبت برسانند.

ثبت یک عدد فوق‌جذاب از

ورق گرم HR

فولادسازان اصفهانی در هفته جاری به لطف عرضه سنگین ورق گرم HR، به حجم ۹۱ هزار و ۳۰۰ تن توانستند باعث پی‌ریزی عدد ذکر شده در ابتدای مطلب شوند.

البته اینکه به میزان حجم عرضه‌های ورق گرم، تقاضا نیز در این عدد به ثبت رسید و به تمام این مقدار پاسخ داده شد تا فولادسازان با معامله بیش از ۹۱ هزارتنی عدد قابل توجهی را به ثبت برسانند.

ارزش معامله فولادمبارکه اصفهان در این بخش به ۱ بیلیارد و ۷۶۵ هزار میلیارد تومان رسید.

تختال SM

در ادامه این گزارش می‌توان به دیگر محصول این شرکت یعنی تختال نیز اشاره داشت که حجم عرضه ۷۰ هزارتنی این کالا نیز قابل توجه بود اما؛ ثبت تقاضای ۵۷ هزارتنی و معامله همین عدد باعث درآمدزایی و ثبت عدد ۸۸۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان شد.

لازم به ذکر است که این شرکت در هفته گذشته ورق سرد، ورق گرم و ورق قلع‌اندود را در بورس‌کالا به ارزش ۷۹۳ هزار و ۶۸۸ میلیارد تومان با حجم ۳۱ هزارتومان معامله کرده بود.


بیشتر بخوانید:

ثبت ۷۳ رکورد بی‌سابقه در فولاد مبارکه طی یک سال

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/243883/ثبت-یک-عدد-فوق‌جذاب-از-فولاد