بانک تجارت+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک تجارت در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری مجموع درآمد حاصل‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک‌ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۳۱.۲۸۰ میلیارد ریال گزارش کرده و مقدار تسهیلات وصولی طی دوره را نیز بالغ‌بر ۱.۷۹۲.۶۰۵ میلیارد ریال اعلام‌کرده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده این بانک ۲۲۳.۹۲۶ میلیارد ریال ارائه‌شده است.

عملکرد ماهانه وتجارت+بورس نیوز

درآمد تسهیلات اعطایی بانک تجارت در خردادماه سال جاری

روند درآمدهای بانک تجارت+بورس نیوز

بر پایه این گزارش از سوی گروه تحقیق بورس نیوز، بانک تجارت در خردادماه سال جاری نسبت به ماه گذشته ۱۵ درصد افزایش درآمد تسهیلات اعطایی را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۶۵ درصد رشد را شاهد بوده، همچنین مقدار تسهیلات وصولی طی دوره نیز نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز با افزایش ۱۸۳ درصدی مواجه بوده، بانک طی این دوره یک‌ماهه تراز مثبت ۲۹ درصد را ثبت کرده است.

میزان درآمد‌های ثبت شده این بانک از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه سال جاری موفق به کسب درآمد ۸۳.۱۹۰ میلیارد ریالی از تسهیلات اعطایی شده که نسبت به سال گذشته ۵۷ درصد افزایش را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که بانک تجارت در ابتدای سال مالی از خود بر جای گذاشته مربوط به «سایر تسهیلات» با ۱۷.۲۳۸ میلیارد ریال بوده و رتبه بعدی را نیز بخش «فروش اقساطی» با ۳.۸۰۰ میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش ۴۹‌درصدی درآمد سالانه “وتجارت”

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/243423/افزایش-۵۷-درصدی-درآمد-وتجارت