به گزارش خبرنگار اخباربانک، با توجه به افزایش واکسیناسیون عمومی در کشور اولویت های دریافت واکسن نیز توسط مسئولان ذیربط هر ازچند گاهی اعلام می شود.

از جمله گروه هایی که در چند روز اخیر به شدت بر سر زبان ها افتاده که در اولویت دریافت واکسن کرونا قراربگیرند معلمان، دانش‌آموزان و دانشجویان هستند.

این در حالی است که به رغم ازدحام و شلوغی بسیار در شعب بانک‌ها هنوز خبری درباره زمان واکسیناسیون پرسنل بانک‌ها و موسسات اعتباری مخابره نشده است.

به نظر می‌رسد اولویتی در دریافت واکسن‌کرونا برای کارمندان شعب بانک ها دیده نشده و همچنان این قشر زحمتکش و حساس باید منتظر واکسن‌کرونا بمانند.

فقط ماه گذشته و مسئولین وزارت بهداشت با رایزنی بسیار اجازه واکسیناسیون کارمندان بانک در شعب بیمارستانی را دادند.

مسئولین ذیربط باید بیش از پیش به این نکته توجه داشته باشند که شعب بانک‌ها به دلیل شلوغی و ضرورت انجام امور بانکی تعطیل بردار نبوده و کارمندان بانکها جزوه آسیب پذیرترین اقشار جامعه در زمینه کرونا هستند.

هرچند آمار رسمی از سوی مسئولین ذیربط درباره تعداد جان باختگان و مبتلایان به ویروس کرونا در شبکه بانکی منتشر نشده اما گفته می شود تعداد قربانیان کرونا در شبکه بانکی به بیش از ۱۵۰ نفر رسیده است.

پایگاه خبری اخبار بانک به نمایندگی بیش از ۲۰۰ هزار نفر کارکنان شبکه بانکی امیدوار است مسئولین ذیربط هر چه سریعتر کارمندان شعب بانکی را در اولویت دریافت واکسن‌کرونا قرار دهند.

منبع خبر: https://www.akhbarbank.com/news/80936/چرا-کارمندان-بانک-اولویت-واکسن-کرونا-نیستند