تجارت الکترونیک پارسیان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، تجارت الکترونیک پارسیان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری مجموع درآمد‌های عملیاتی ثبت‌شده طی دوره یک‌ماهه را برابر با مبلغ ۲.۲۴۶ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه سال ۱۴۰۰ نیز درآمد‌های حاصل‌شده خود را برابر با ۶.۶۳۱ میلیارد ریال شناسایی کرده، همچنین میزان سرمایه ارائه‌شده از سوی این شرکت ۶ هزار میلیارد ریال به ثبت رسیده است.

عملکرد ماهانه رتاپ+بورس نیوز

درآمد‌های شناسایی‌شده “رتاپ” در خردادماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمدهای رتاپ از سال گذشته+بورس نیوز

بر پایه این گزارش به‌عمل‌آمده توسط گروه تحقیق بورس نیوز، میزان درآمد ثبت‌شده “رتاپ” در خردادماه سال جاری نسبت به ماه گذشته یک درصد افزایش پیداکرده، در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۴۵ درصد رشد افزایش درآمد را مشاهده کرده است.

از ابتدای سال مالی تا پایان خردادماه میزان درآمدی که “رتاپ” به دست آورده نسبت به دوره مشابه سال گذشته با ۵۱ درصد رشد مواجه بوده، همان‌طور که نمودار فوق ملاحظه می‌کنید، رتاپ در سال منتهی به پایان سال ۱۳۹۹ روند افزایشی کسب درآمد را تجربه کرده بود و همین‌طور این روند صعودی درآمد را در سال ۱۴۰۰ نیز ادامه داده است.

تجارت الکترونیک پارسیان بیشترین درآمدی که طی دوره اعلام کرده از بخش «درآمد حاصل از فروش شارژ تلفن همراه» با ۱.۴۰۰ میلیارد ریال بوده، همچنین میزان درآمدی که از این بخش تا پایان خردادماه ثبت‌شده مبلغی بالغ‌بر ۴.۱۲۵ میلیارد ریال بوده است.


  • بیشتر بخوانید:

درآمد “رتاپ” از استهلاک دستگاه‌های پوز

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/243459/شروع-قدرتمند-رتاپ-در-۳-ماهه-ابتدایی