شیر پاستوریزه پگاه گیلان + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شیر پاستوریزه پگاه گیلان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های عملیاتی طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۲۸۳.۳۹۵ میلیون ریال اعلام کرده و همچنین مقدار سرمایه ثبت‌شده طی دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه ۱۳۹۹ نیز ۲۰۰ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

عملکرد ماهانه غگیلا+بورس نیوز

درآمد‌های شناسایی‌شده “غگیلا” در فروردین‌ماه ۱۴۰۰

درآمدهای عملیاتی غگیلا+بورس نیوز

بر پایه این گزارش صورت گرفته، شیر پاستوریزه پگاه گیلان در فروردین‌ماه ۱۴۰۰ نسبت به ماه گذشته با افزایش درآمد ۵ درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۶۱ درصد رشد را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که “غگیلا” در فروردین‌ماه سال جاری از خود بر جای گذاشته، از فروش محصول «انواع پنیر» با ۹۴.۵۸۲ میلیون ریال در بازار داخلی بوده و نرخ فروش این محصول ۳۳۱.۸۶۶.۶۶۷ ریال گزارش شده است.

شیر پاستوریزه پگاه گیلان در فروردین‌ماه سال جاری میزان فروش محصولات را ۳.۱۲۳ تن اعلام کرده که نسبت به ماه گذشته ۵.۲۹ درصد افزایش فروش را تجربه کرده، همچنین بیشترین مقدار فروش محصول را «انواع دوغ» با ۱.۱۹۶ تن در اختیار داشته است.

در پایان باید اشاره داشت که این شرکت فروش تمام داخلی داشته و اگر بازاریابی مناسبی در سطح کشورهای همسایه و حاشیه دریای خزر داشته باشد، امکان صادرات محصولات لبنی “غگیلا” چندان دور از تصورها نیست.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش فروش ۱۲ درصدی “غگیلا”

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/239327/افزایش-فروش-۵-درصدی-غگیلا-آیا-نباید-به-فکر-صادرات-بود