شیر پاستوریزه پگاه گلستان+بورس نیوز

عملکرد ماهانه منتهی به اسفندماه سال ۹۹

عملکرد ماهانه اسفندماه

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شیر پاستوریزه پگاه گلستان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اسفندماه سال ۹۹ مجموع درآمد‌های عملیاتی طی دوره یک‌ماهه را بالغ‌بر ۳۳۴ میلیارد ریال اعلام‌شده و از ابتدای سال مالی تا انتهای سال ۹۹ میزان درآمدی که به ثبت رسانده برابر با ۴ هزار میلیارد ریال گزارش‌شده است.

درآمد‌های ثبت‌شده “غگلستا” طی سال مالی ۹۹

درآمدهای عملیاتی

بر پایه این گزارش، شیر پاستوریزه پگاه گلستان در اسفندماه درآمدی که کسب کرده در مقایسه با بهمن‌ماه ۱۱ درصد رشد را تجربه کرده و نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز با ۱۳۰ درصد افزایش درآمد را ثبت کرده، همچنین درآمد‌های شناسایی‌شده “غگلستا” از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نسبت به سال گذشته ۱۰۲ درصد افزایش درآمد را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که طی دوره یک‌ماهه منتهی به اسفندماه سال جاری کسب‌شده از محصول «انواع پنیر» با ۱۵۵ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته با رشد ۱۶ درصدی مواجه بوده است.

میزان فروش محصولات شیر پاستوریزه پگاه گلستان

میزان فروش محصولات

بر اساس این گزارش، فروش محصولات “غگلستا” در اسفندماه سال ۹۹، با افزایش ۲ درصدی نسبت به بهمن‌ماه به ۲.۱۳۹ تن فروش رسیده که این مقدار فروش در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش فروش را تجربه کرده و همچنین فروش محصولاتغگلستا” از ابتدای سال مالی ۹۹ تا انتهای اسفندماه به ۳۰.۷۹۸ تن رسیده که نسبت به سال گذشته رشد ۳۳ درصد افزایش فروش را شاهد بوده است.


بیشتر بخوانید:

افزایش سرمایه ۳۴۱درصدی “غگلستا” از محل زمین

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/237856/رشد-۱۶-درصدی-فروش-پنیر-غگلستا