افزایش ۳۴ درصدی حاشیه سود

حجت آزادبخت در گفت‌وگو با بورس نیوز با اشاره به اینکه شرکت در حوزه محصول و خدمات هر سال برنامه توسعه‌ای دارد، اظهار کرد: سه محصول ماشین حساب، نت باکس و سایر وسایل دیگر به سبد شرکت اضافه می‌شود.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره تاپکیش افزود: در حوزه پروژه‌ها نیز شرکت دانش ارتقای سیستم ویندوز ۱۰ را روی ۴ مدل خودپرداز را دارد و در حال پیاده سازی است و یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه هستیم.
وی با اشاره به پروژه‌های ملی این شرکت گفت: پروژه ITS راهداری انجام شده و با جدیت در حال پشتیبانی و توسعه آن هستیم، پروژه‌هایی هم در ایستگاه‌های سی ان جی داریم که در حال پیگیری آن هستیم و به دنبال حضور روی پروژه‌های کلان ملی هستیم.

آزادبخت بیان کرد: در بخش تولید نیز هم در شهرک صنعتی پرند و منطقه آزاد اروند خطوط تولید کارتخوان را راه اندازی کردیم و به دنبال اضافه کردن سایر تجهیزات به بخش تولید هستیم.

مدیرعامل تاپکیش درباره تاثیر کرونا بر فعالیت این شرکت خاطرنشان کرد: کرونا ویروسی بود که کل جهان را در برگرفت و فقط مختص ایران نبود و اگر بگوییم که تاثیر نداشت واقعا اینگونه نبوده است.

وی اظهار کرد: کرونا از ابتدا از سوی شرکت جدی گرفته شد و پروتکل‌های بهداشتی اعلامی از سوی سازمان‌های مربوطه رعایت و غربالگری نیز در این مورد انجام شد.

آزادبخت افزود: شرکت در درگیری با کرونا کمترین آسیب را دید، اما رعایت دستورالعمل، زمان حضور پرسنل که به یک دوم و یک سوم تغییر پیدا کرد اثر گذاشته بود، اما با برنامه ریزی صورت گرفته این موضوع جبران شد و شاهد بودیم که عملکرد بیش از بودجه‌ای که تعیین شده بود رسید و بیش از ۱۰۰ درصد برنامه محقق شد و حاشیه سود به بیش از ۳۴ درصد افزایش یافت.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/237485/افزایش-۳۴-درصدی-حاشیه-سود-تاپکیش