۵

به گزارش بورس نیوز، هر چند امروز هم صورت اکثر نمادها به خاطر سیلی فروشنده ها سرخ بود، اما باز خبری از خریدار پر قدرت نبود. سراغ آن ۳ درصد منابع فیکس اینکام ها را گرفتیم؛ گفتند انگار منتظرند خودزنی حقیقی ها تمام شود و در دقیقه ۹۰، ارزان تر از این ها بخرند!

 

هشداری که رنگ واقعیت به خود گرفت 

این روزها همه منتقد بورس شده اند و مدعی اند ریزش ها را پیش بینی می کردند و هشدار داده بودند؛ ما که هشدار این دوستان یادمان نیست و تا دل تان بخواهد فیلم و سند و مدرک هست که مردم را مستقیم و غیر مستقیم به سرمایه گذاری در بورس دعوت می کردند؛ اما یک هشدار هم خوب یادمان هست. همان روزی که یکی از همین هشداردهندگان، رئیس کل شد؛ بعضی دوستان هشدار دادند که این بزرگوار معلوم نیست روی چه حسابی در تمام ادوار، یک جایی پست و مقام داشته و در جایگاه جدید هم حتما دستش در جیب مردم خواهد بود؛ اما هشدارها به جایی نرسید و بورس تهران بزرگترین ضربه را از میردامادی خورد که رییسش، در این چند دهه در تمام محله هایش یک یادگاری بر جای گذاشته!

 

تیری که شغال ها را نکشد 

رئیس جدید ملاصدرا از روزی که آمده خود را به در و دیوار می زند تا حال خراب بازار را درمان کند؛ اما‌ انگار از بس عجله دارد، ابرو که درست نکرده هیچ؛ چشم بازار را هم به زودی کور می کند. ارزش صف های فروش بازار این روزها تقریبا ۲۰ برابر صف های خرید است و دامنه نا متقارن شان به تن بازار زار می زند. بعضی تغییرات در ملاصدرا هم برخی فعالان بازار را شاکی کرده و وقت آن رسیده که به جای حرکت های از سر شتاب، این بار قبل از شلیک، کمی تمرکز کنند! تیری که شغال ها را نکشد، حتما گنجشک ها را فراری خواهد داد.

 

بیشتر بخوانید:

پول های بورس را ندیدید؟

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/237232/تیری-که-شغال-ها-را-نکشد