به گزارش اخباربانک، جشنواره بیمه‌های زندگی، با جوایز ارزنده‌ برای بیمه‌گزاران بیمه‌های زندگی از آذر ماه آغاز و تا پایان سال‌جاری ادامه خواهد داشت و بیمه‌گزاران می‌توانند با پرداخت اقساط معوق، پرداخت اقساط پیش از موعد و واریز به حساب بیمه‌نامه‌های سپرده زندگی، امتیاز خود را در طول جشنواره افزایش داده و از جوایز ارزنده آن بهره‌مند شوند.

بر اساس این گزارش، در پایان هر ماه و انتهای هر فصل جوایز ارزنده‌ای به قید قرعه به بیمه‌گزاران اعطا می‌شود. به همین منظور، روز چهارشنبه ششم اسفند‌ماه، قرعه‌کشی پایان‌ماه بهمن برای بیمه‌گزاران انجام شد و در این مراسم، یک دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند به سرکار خانم زلیخا اسمعیلی انارستانی دارنده بیمه‌نامه زندگی و سرمایه‌گذاری از استان گیلان تعلق گرفت.

همچنین در دومین مرحله قرعه‌کشی آنلاین شبکه فروش بیمه‌های زندگی نیز که در ساعت ۱۵ روز ششم اسفندماه برگزار شد، محمود رستمی نماینده کد ۲۲۶۳ بیمه ملت در استان فارس به عنوان برنده گوشی هوشمند اعلام شد. بیمه ملت برای این عزیزان آرزوی سلامتی و بهروزی دارد. شایان ذکر است؛ قرعه‌کشی به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام بیمه زندگی بیمه ملت برگزار شد.

منبع خبر: https://www.akhbarbank.com/news/79417/قرعه-کشی-بهمن-ماه-جشنواره-بیمه-های-زندگی-ملت-برگزار