خواندن ۴دقیقه

ایران دوچرخ+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، وترانو جدیدترین محصول شرکت ایران دوچرخ تولید و عرضه انبوه آن با مدل سال ۱۴۰۰ به بازار آغازشده است.

این محصول جدید شرکت ایران دوچرخ در کلاس اسکوترکلاسیک، با طراحی زیباست که به مرحله تولید و عرضه رسیده است.

در میان تمام موتورسیکلت‌های متنوع موجود در بازار، طرح وسپای ایتالیایی یا تیپ اسکوتر بسیارمعروف شده و سبک و سیاق خاص خود را دارد. وترانو ایران دوچرخ که در کلاس اسکوتر کلاسیک قرار دارد، طراحی زیبا، انحنای بدنه، برخورداری از رنگ‌های شاد و جذاب، رینگ اسپرت، چراغ ال‌ایی‌دی، صفحه کیلومتر دیجیتال زیبا با طرح کلاسیک وسپا، از ویژگی‌ها ظاهری این موتور سیکلت به شمار می‌آید که باعث می‌شود تا نظر‌ها رابه خود جلب کند. وترانو دارای بدنه‌ای از جنس ABS و محکم و انجین ۱۵۰ سی‌سی انژکتوری کامل بوده که تمام تست‌های آزمایشگاهی، عملیاتی و میدانی را با موفقیت گذرانده است.

صدای کم اگزوز، عدم لرزش در حرکت ومصرف سوخت پایین با مقدار ۵/۲ لیتر در یکصد کیلومترپیمایش و حجم باک بنزین ۵ لیتری از ویژگی‌های این موتور به شمار می‌آید. کیفیت قطعات به‌کاررفته در موتورسیکلت، حالت قرارگیری پشت فرمان، فرم صندلی و راحتی راکب و ترک نشین با طراحی مناسب و زیبای جا پایی‌ها و فضای زیر زین نیز باید از مهم‌ترین دغدغه مصرف‌کننده باشد که این موتور سیکلت از آن برخوردار است. همچنین ارگونومی ساخت و طراحی آن بصورتی انجام شده که افراد مختلف با هر قد و قامتی در هنگام نشستن در وضعیت کاملا مناسبی قرار می‌گیرند. ازاین رو راحتی سواری یا همان خوش‌رکاب بودن در وترانو قابل مشاهده است.

این موتور سیکلت اتوماتیک، با وزن ۱۰۲ کیلو گرم به سیستم سوخت‌رسان انژکتوری مجهز است. همچنین سیستم روشن‌کننده آن هندلی و استارتی است وسیستم ترمز جلو آن دیسکی و ترمز عقب آن کاسه‌ای است

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/236516/وترانو-محصول-جدید-ایران-دوچرخ-به-مرحله-تولید-رسید