خواندن ۳دقیقه

پیام تبریک عظیمیان به مناسبت بزرگداشت روز مهندس+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، پنجم اسفند زادروز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی به شایستگی به عنوان روز بزرگداشت جایگاه مهندسان کشور نامگذاری شده است. روز مهندس روز تجلیل از اندیشه‌ها و روز پاسداشت خلاقیت و ابداع و روز گرامیداشت پیشگامان توسعه و تجلیل از سرمایه‌های علمی کشور است.

فولاد مبارکه به عنوان مولود انقلاب اسلامی در مرحله ساخت و بهره‌برداری تا رسیدن به قله‌ای که امروز بر روی آن ایستاده، حاصل کار و تلاش دلسوزان و افرادی متخصص و توانمند بوده و بی‌شک مهندسان عزیز این شرکت پیشگامان و طلایه‌داران این مسیر بوده اند.

در شرایط تحریم که دشمن بدخواه به قصد ضربه زدن به اقتصاد و صنعت کشور این شرکت بزرگ را هدف تحریم‌های ظالمانه خود قرار داده است، باعث مباهات است که مهندسان توانمند این مرزوبوم به ویژه فرهیختگان فولاد مبارکه با اتکا به نبوغ، ایمان و غرور ملی خود چرخ صنعت را همچنان و البته بهتر از همیشه در گردش نگه داشته و شرایطی فراهم کرده اند تا گروه فولاد مبارکه مانند قبل مایه عزت، اقتدار و امیدبخش مردم عزیزمان در اقصا نقاط کشور باشد.

اینجانب روز مهندس را به مهندسان خستگی ناپذیر صنعت کشور علی‌الخصوص همکاران خود در گروه فولاد مبارکه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم با الهام از تمامی ظرفیت‌های تخصصی و نیز با تلاش و همدلی مضاعف همه کارکنان شرکت فولاد مبارکه همچنان شاهد تعالی سازمان و سربلندی ایران اسلامی باشیم و بر اساس رسالت خطیری که بر دوش تک تک ما نهاده شده است آینده‌ای روشن‌تر را برای خود و نسل‌های بعدی ترسیم سازیم.

بیشتر بخوانید:

توانایی تولید بیش از ظرفیت اسمی توسط فولادمبارکه

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/236441/پیام-تبریک-عظیمیان-به-مناسبت-بزرگداشت-روز-مهندس