سرمایه گذاری فولادمبارکه در ورزشگاه نقش جهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا ساکت اظهار کرد: انتظار مردم برای ورزشگاه نقش جهان، انتظاری چند دهه‌ای بود که با نگاه ارزشمند مدیریت این شرکت به مسئولیت‌های اجتماعی و پیگیری مدیریت این شرکت معظم، امروز بزرگترین ورزشگاه مسقف پس از انقلاب ساخته و به بهره‌برداری رسیده که این حرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه است.

وی با اشاره با تاکید بر نقش آفرینی فولادمبارکه در حوزه تولید فولاد کشور افزود: علاوه بر این امروز تبلور عظمت و بزرگی گروه فولادمبارکه را در تعهد این شرکت به مسئولیت‌های اجتماعی اعم از حوزه‌های فرهنگی، بهداشتی و ارج نهادن به ارزش‌های دفاع مقدس و به ویژه در عرصه ورزش می‌بینیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان مسیر حرکت باشگاه فولادمبارکه سپاهان را نیز همسو و هماهنگ با راهبرد‌های مدیریت عالی و روابط عمومی این شرکت دانست و خاطر نشان کرد: ورزش فرصتی است برای پیشبرد ارزش‌ها چه از این رو باشگاه فولادمبارکه سپاهان نیز در تولید محتوا و تبلیغات در راستای سیاست‌های ارزشی فولادمبارکه گام برخواهد داشت.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان نقش بسزایی در ارتقای ورزش و سلامت جسمی و روحی جوانان استان داشته است

هادی نباتی نژاد، مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه نیز ضمن اشاره به پیشتاز بودن فولادمبارکه در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی از فعالیت‌های باشگاه فولادمبارکه سپاهان به عنوان یک مسیر درست در تشویق و هدایت جوانان در امر سلامتی و به عنوان یکی از نمونه‌های موفق مشارکت فولادمبارکه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نام برد و خاطرنشان کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان با حمایت شرکت فولادمبارکه و سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف و متنوع ورزشی نقش بسزایی در ارتقای ورزش، سلامتی و تفریح مناسب جوانان بویژه در اصفهان داشته است.

وی تصریح کرد: مدیریت شرکت بر این باور است که حمایت از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان که در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت صورت گرفته است چیزی جز خدمت به جامعه و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه نیست.

بیشتر بخوانید:

توانایی تولید بیش از ظرفیت اسمی توسط فولادمبارکه

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/236439/سرمایه-گذاری-فولادمبارکه-در-رفع-مشکل۳۵-ساله-ساخت-و-تکمیل-ورزشگاه-نقش-جهان