به گزارش اخباربانک به نقل از روابط موسسه اعتباری ملل، این جشنواره که از روز ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ و همزمان با ولادت امام محمد باقر (ع) آغاز شد، با هدف ترغیب کاربران به نصب، وفادارسازی و در راستای یک پیام فرهنگی با مضمون قدردانی از عزیزان و انسان های زحمتکشی که به نوعی در زندگی ما نقش داشته اند برگزار می شود.

در بازه برگزاری این جشنواره که در مناسبت های مهمی همچون ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، اعیاد شعبانیه و در آستانه یک­سالگی زحمات و جانفشانی­های کادر درمان برگزار شده، شرکت کنندگان با شرکت در یک بازی به شکل جدول کلمات متقاطع سه صفت بارز این شخصیت های نیکو را تشخیص داده و با تشخیص هر صفت ۲۰ امتیاز و با انجام هر تراکنش در فام ۱۰ امتیاز قرعه کشی دریافت خواهند کرد. جوایز این جشنواره شامل:

– یک جایزه ۵۰ میلیون تومانی

– سه عدد گوشی هوشمند

– سه عدد ساعت هوشمند 

کاربران می توانند تا هر زمان که سه صفت را درست تشخیص دهند در بازی شرکت کنند و پس از کسب امتیازات کامل، با نصب نرم افزار فام  (پویانگار ملل) از امتیازات کسب شده برای شرکت در قرعه کشی بهره مند شوند. لازم به ذکر است نرم افزار فام از جامع ترین نرم افزارهای پرداخت کشور محسوب شده که در نسخه جدید از ویژگی های متمایز و برجسته خود نظیر دستیار صوتی رونمایی کرده است که در نوع خود در میان نرم افزارهای پرداخت کشور بی نظیر است. این جشنواره تا روز ۲۱ اسفند روز مبعث رسول مکرم اسلام (ص) ادامه دارد و شما می توانید با مراجعه به صفحه fampayment.com در این مسابقه شرکت کرده و از جوایز نفیس آن بهره مند شوید. قرعه کشی این جشنواره هفته آخر اسفند ماه ۱۳۹۹ به صورت پخش زنده از صفحه اینستاگرام نرم افزار فام پخش خواهد شد.

 جهت دریافت آخرین نسخه نرم افزار فام (پویانگار ملل) اینجا کلیک نمایید
 

منبع خبر: https://www.akhbarbank.com/news/79168/آغاز-جشنواره-مسوولیت-اجتماعی-نرم-افزارفام-باعنوان-قدردانم