سهام عدالت

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا پوررضایی، مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اظهار کرد: در روزهای اخیر پیامکی به سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند، مبنی بر اینکه اگر تا مدت زمان مشخصی در سامانه سجام ثبت نام نکنید، سود سهام به حسابتان واریز نمی‌شود ارسال شده است.

وی افزود: این پیامک‌ها قانونی نیست و سهامداران عدالت نباید به آن‌ها توجه کنند.

مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با اشاره به اینکه برای ثبت‌نام در سامانه سجام فرصتی در نظر گرفته نشده تاکید کرد: این پیامک‌ها از طرف برخی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی ارسال شد تا افراد با ثبت‌نام در سامانه سجام بتوانند در مجامع این شرکت‌ها شرکت کنند، زیرا لزوم برگزاری مجامع به حد نصاب رسیدن شرکت‌کنندگان است.

پوررضایی ادامه داد: سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند باید در سجام ثبت نام کنند تا از مزایایی چون شرکت در مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی استفاده کنند.

وی بیان کرد: با ثبت نام در سامانه سجام مشکلی در واریز سود و نقل و انتقال سهام افراد ایجاد نمی‌شود.

مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: افراد بعد از ثبت نام در سامانه سجام باید در یکی از دفاتر پیشخوان دولت، بانک‌ها و کارگزاری‌ها احراز هویت شوند که در شرایط کرونا افراد می‌توانند به صورت آنلاین احراز هویت شوند.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/234717/سجامی-شدن-سهامداران-عدالت-محدودیت-زمانی-ندارد