۵.۵

به گزارش بورس نیوز، بلبشوی اینجا را ببینید، سهامداران تازه‌واردی که در اوج و ایستگاه‌های بالای ۱.۵۰۰شاخص با کارت‌های دعوت متعدد سوار شدند و “در گوششان پنبه گذاشتند تا صدای مخالفان را نشنوند”، حالا با سرسره‌ای که  بعضا ظن دست‌کاری در آن می‌رود، مسیر سقوط را به ته ناکجا آباد پیش گرفتند.

وارد بازی بالایی‌ها که نمی‌توان شد اما؛ در حد و اندازه خودمان اگر بخواهیم بگوییم، بازی کثیف آنجاست که رفقای نقد کرده نمک بر زخم مردمی می‌پاچند که نمی‌خواستند سرمایه‌ای که عمری جمع کرده‌اند بخاطر ناکارآمدی بعضی از مدیران، رشد نرخ دلار، تحریم، آب و … به کمتر از چیزی آن نیز هست، برسد! اینکه رفقای نقد، میخندند و مدام هم از زمان خرید پله‌ای می‌گویند، قشنگ نیست ولی وقیح‌تر آنهایی هستند که می‌گویند، مگر در روزهای که سیگنال مثبت می‌دادیم، ناراحت بودید که امروز ناراحتیت!

پستچی نامه را رساند

سخنگوی راه‌پله‌ها در نامه‌ای که چند روز پیش خبرش را آورد، اعلام کرد که اهالی بهارستان لیستی از رفقا را برای رئیس دستگاه قضا تهیه کرده‌اند که در آن نام‌ونشان بازیگرانی را دارد که آدرس خروج را به نقدینگی نشان دادند! 

وقتی قرار به فراموشی بود

سخنگوی ما از پستچی ملاصدرا هم این را پرسید که چرا ابلاغیه شماره “۱۱۰۲۰۰۲۵۸” را بدست کبوتر نامه‌رسان ندادی! چرا ابلاغیه “معامله کمتر از ۵۰۰ هزارتومان، ممنوع” را رساندی و این ابلاغیه را نه، کجای دستور رئیس سابق اَخ بود!!!
پستچی هم شماره رسید را نشان داد و گفت، ما که رساندیم ؛ نامه منتقدانی که مانع از آن ابلاغیه شدند را هم رساندیم؛ اجراکنندگان یادشان رفت.    

ضرب‌العجل برای سرمایه بی‌‌رمق

بعضی‌ها از دوستان بهارستان اولتیماتوم می‌دهند که همین روز‌ها گوش رئیس باب‌همایون را خواهیم پیچاند! بعضی‌ها تخم‌مرغ فدای ملاصدرا کردند! بعضی‌ها تخته وایت‌برد برای جلسه می‌خواهند! دیگری‌ها می‌گویند شاخص نزولی است پول‌مان به موز نمی‌رسد و ۲هفته است که گعده صلحا و بزرگان تخته کرده‌ایم و فسفرسوزی بدون موز، محال است!حتی دسترسی بعضی از سهامداران نیز به سامانه معاملاتی قفل می‌شود و با لبخند ملیح می‌گویند در این بازار خراب، دسترسی می‌خواهید برای چه! ممنون از بذل توجه …

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/234486/پستچی‌ها-نامه‌ها-را-رساندند