5.5

به گزارش بورس نیوز، امروز بازار یکی از مراحل سخت بازی را پشت سر گذاشت. “عالیجناب” بالاخره بازگشایی شد و خیلی از آنها که نگران این بازگشایی بودند، دیدند که نه خیلی هم سخت نبود و اگر بازگشایی امروز دستکاری شده نباشد و عالیجناب فردا منفی نشود، میتوان به کاهش دغدغه فعالان بازار امید داشت. اما جالب اینجاست که خیلی ها که روزهای قبل نقد کرده بودند، امروز که عالیجناب رخ نشان داد هوس ورود کرده و تصمیم گرفته اند دوباره وارد گود شوند!

آغاز عملیات دانه پاشی در بورس 

اما امروز مشاهدات ما، یک سوال اساسی هم ایجاد کرد. بعد از مدت ها رجز خوانی و مقصر دانستن تازه واردها و ذکر مداوم اینکه بورس، نوسانی است و… ناگهان ورق برگشت و آقایانی که در منفی های بازار خودشان را به خواب زده بودند به محض اندکی سبز شدن، دوباره دایه دلسوزتر از مادر بورس شدند و دم به دم واژه بازار سرمایه و بورس را بکار می برند! بعضی ها هم از بالا پیغام داده اند که برای طرح معیشت، ۳۰ هزار میلیارد سهام در بازار سرمایه عرضه شود! (که البته لازمه انداختن این حجم سهام به مردم نیازمند دانه پاشی و سبز کردن بورس است)
به نظر شما، این بار اهالی زخم خورده بازار گول این جماعت را می خورند و با طناب پوسیده شان به چاه می روند یا نه؟

مهر رد صلاحیت بر پیشانی ملاصدرا 

یکی از اهالی بهارستان هم ضمن انتقاد از عملکرد پاستورنشینان در قبال بورس، گفته رئیس فعلی ملاصدرا شایسته این پست نیست! ایشان گویا اطلاع ندارند اینجا کسی از ضعف عملکرد مدیران گله نمی کند که اگر گله کند، صدها تهمت و توهین متوجهش می کنند و ضمنا این بازار سال هاست که چند دانه مدیر دارد که فقط گهگاهی جایشان را عوض می کنند و از یک اتاق به اتاق دیگر می روند و شخص جدیدی را هم به جمع خود راه نمی دهند.

هنجارشکنی در بهارستان 

البته اظهار نظر ها و رفتارهای جسورانه در بهارستان زیاد شده. تا آنجا که یکی از نمایندگان محترم هم در اعتراض به فشار اقتصادی به اقشار ضعیف، اعتصاب غذا کرده؛ آن هم در طبقه ششم بهارستان! بزرگوار خدا قوت… کاش جای اعتصاب غذا، کاری میکردید.

مراقب باش دیه ندهی

یکی از بانک های بازار هم در یک اقدام غافلگیرکننده اعلام کرده هر یک از پرسنل سبب ابتلای سایر همکاران به کرونا شود، باید دیه بپردازد!!! قضاوت با شما…

قرص فراموشی در مذمت اعانه

و اما زرشک طلایی امروز هم برای یکی از اهالی پاستور. این بزرگوار پارسال برای افزایش قیمت بنزین یقه می دراندند و از مزایای پرداخت یارانه معیشتی به مردم سخن می گفتند و امسال یک قرص فراموشی بالا انداخته و می گویند مردم ما یارانه و اعانه نمی خواهند! قطعا که با مدیریت بی بدیل شما بزرگواران، مردم نیازی به یارانه و اعانه ندارند و فقط باید به آنها طناب رساند شاید به کارشان بیاید…

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/231423/آغاز-عملیات-دانه-پاشی-در-بورس-توسط-دایه-های-دلسوز