به گزارش بورس نیوز،یک نماینده در مجلس شورای اسلامی از سایت شماره ۲ شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آورد.
در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، رسولی نژاد و سایر همراهان با نحوه فعالیت‌ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شدند.
سید احمد رسولی‌نژاد نایب رییس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: از مدیران کروز بخاطر اشتغالزایی برای ۱۲ هزار و ۶۰۰ نفر از جوانان این کشور تقدیر و تشکر می‌کنم، قطعه سازی کروز توانسته در بحث اشتغالزایی نقشی موثر را ایفا کند.
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس با اشاره به اینکه در کمیسیون صنایع علاوه بر تصویب قوانین، نظارت میدانی نیز جز وظایف ما محسوب می‌شود، تصریح کرد: باید در کارگروه ها، کمیته‌ها و صحن کمیسیون پیگیر مشکلات صنعت باشیم و برای حل آن راهکار‌های مدونی بیابیم.
رسولی نژاد اظهار کرد: بحث ارز، تسهیلات بانکی، گمرک و تعزیرات موضوعاتی است که بخش صنعت و البته سایر بخش‌ها با آن مواجه هستند و گاهی با مشکلاتی روبرو می‌شوند که باید با تقویت و ایجاد راهکار‌های موثر بتوانیم شاهد شکوفایی تمامی بخش‌های تولیدی و صنعتی باشیم.
نایب رییس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صنعت خودرو با اشتغالزایی مستقیم حدود یک میلیون نفر و بطور غیرمستقیم بیش از ۴ میلیون نفر، جز اولویت‌های مهم کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی برای بررسی قرار دارد، خاطر نشان کرد: حق مردم است که بتوانند یک خودروی با کیفیت، به صرفه و با قیمت مناسب داشته باشند، از این رو حل مشکلات صنعت قطعه و خودروسازی باید بیش از گذشته از سوی قوه مقننه و قوه مجریه مورد توجه قرار گیرد.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/231361/کروز-نقش-موثری-در-اشتغالزایی-ایفا-کرده-است