به گزارش اخباربانک، در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۱۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۲۱۷ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۶۲۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت دلار در بازار امروز 
در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان، یورو ۳۰ هزار تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۶۲۰ تومان اعلام شده است.

قیمت فروش دلار در صرافی ها با کاهش نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت فروش یورو نیز با کاهش معادل ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است.

شاخص کل بورس ریزش کرد
شاخص کل بورس تهران در تداوم روند کاهش خود با کاهش بیش از ۲۰ هزار واحدی تا ساعت ۹ و ۴۵ صبح امروز، عقب نشینی خود در کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد ادامه داد.

شاخص هم وزن نیز کاهش بیش از هزار و ۸۰۰ واحدی داشته است.

نمادهای فولاد، فملی، کچاد، شتران، شبندر و اخابر بیشترین تاثیر منفی را در این روند داشته است.

شاخص کل فرابورس هم کاهش ۱۷۱ واحدی دارد.

به گفته فعالان، هر نتیجه‌ای که از انتخابات امریکا مبنی بر برد بایدن منتشر شود، می‌تواند زمینه‌ساز نوسان قیمت سکه و دلار شود. اخبار مربوط به پیروزی بایدن می‌تواند قیمت‌ها را بار دیگر در جهت نزولی قرار دهد. طبیعی است که در شرایط نااطمینانی که نتایج انتخابات امریکا به‌ صورت قطعی منتشر نشده است، بخشی از معامله‌گران بزرگ ترجیح دهند که اقدام به معامله خاصی نکنند.

منبع خبر: https://www.akhbarbank.com/news/77511/وضعیت-معاملات-بازار-ارز-سکه-بورس