تکمیل زیر ساخت‌های بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین
به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، سید محمد حسین استاد درخصوص ارتقاء و توسعه سیستم‌های این بانک در روز‌های انتهایی هفته جاری اظهار داشت: از حدود ۴ سال گذشته تلاش‌های زیادی در راستای پیاده سازی زیرساخت‌های لازم برای اجرای بانکداری دیجیتال در این بانک پیاده سازی شده است، و بخشی از این سیستم‌ها در روز‌های یاد شده اجرایی خواهد شد.

استاد در خصوص اختلالی که امکان دارد مشتریان در دریافت خدمات بانک با آن مواجه شوند گفت: اجرای پروژه یاد شده از ساعت ۱ دقیقه بامداد روز جمعه آغاز خواهد شد و تمامی درگاه‌های دریافت خدمات بانکی تا ساعت ۶ صبح همان روز قطع خواهند بود. اما امکان دارد تا روز شنبه مشتریان در دریافت خدمات با اختلالاتی مواجه شوند.

وی افزود: از تمامی مشتریان بانک درخواست می‌شود با توجه به اینکه ممکن است با اختلالاتی در روز‌های یاد شده مواجه شوند، امور بانکی خود را تا زمان یاد شده انجام دهند.

در پایان مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین از مشتریان در خواست کرد در صورت بروز مشکل با شماره ۲۴۸۰۹-۰۲۱ مرکز ارتباط با مشتریان بانک تماس بگیرند.

به اطلاع مشتریان گرامی می‌رساند در راستای توسعه و پیاده سازی سیستم‌های بانک ایران زمین، تمامی خدمات بانکی این بانک از ساعت یک دقیقه بامداد روز جمعه ۲۴ مهر لغایت ۶ صبح همان روز قطع خواهد بود.

پیشاپیش از مشکل ایجاد شده از شما مشتریان گرامی پوزش می‌طلبیم.

 

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/229581/تکمیل-زیر-ساخت‌های-بانکداری-دیجیتال-در-بانک-ایران-زمین