به گزارش اخباربانک، بانک ایران زمین در کدال اعلام کرد: متقاضیان برای دریافت «برگ درخواست شرکت در مزایده» از تاریخ درج آگهی در تهران می توانند به آدرس: بلوار میرداماد، نبش شمس تبریزی شمالی، ساختمان بانک ایران ‌زمین، طبقه اول، واحد ۹، مدیریت مهندسی و املاک و در سایر استان‌ها به آدرس مندرج در آگهی مزایده مراجعه و پیشنهادهای خود را حداکثر تا پایان وقت اداری ۲۳ مهر ماه ۹۹ از طریق پست پیشتاز دو قبضه فقط به آدرس تهران بلوار میرداماد، نبش شمس تبریزی شمالی، ساختمان بانک ایران‌زمین، طبقه اول، واحد ۹، مدیریت مهندسی و املاک کدپستی ۱۹۱۹۹۱۳۸۵۳ ارسال کنند.

همچنین بر اساس اطلاعات مندرج برای مزایده فروش املاک مازاد بانک ایران زمین مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل ۵ درصد قیمت پایه مزایده مندرج در آگهی است که متقاضیان باید به حساب شماره ۲-۱۲۲۵۵۹-۱۳-۱۹۸ و شماره شبا IR۵۰۰۶۹۰۰۱۹۸۰۱۳۰۰۱۲۲۵۵۹۰۰۲ به‌نام مزایده و مناقصه امورمالی بانک ایران زمین واریز کنند.

افزون بر این بر اساس اعلام بانک ایران زمین، شرکت کنندگان در صورت تمایل به دریافت اسناد به صورت حضوری باید مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ ریال بابت خرید اسناد به حساب شماره ۲-۱۲۲۵۵۹-۱۳-۱۹۸ به ‌نام مزایده و مناقصه امورمالی بانک ایران زمین واریز، فیش مربوطه را داخل پاکت الف قرارداده و تحویل بانک نمایند. «ضمناً مبلغ دریافتی جهت خرید اسناد به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. »

همچنین شرکت کنندگان می توانند اسناد مزایده را از طریق فایل پیوست به صورت رایگان دریافت نمایند. لازم به ذکر است رعایت مفاد فرم پیشنهاد شرکت در مزایده الزامی است و بهای پیشنهادی باید از حیث مبلغ مشخص و معین و بدون خط خوردگی بوده و در پاکت لاک و مهر شده (دربسته) تسلیم شود.

جزییات دیگر این شفاف سازی مالی بانک ایران زمین نشان می دهد که کلیه املاک عرضه شده با وضعیت موجود به فروش می‌رسند و متقاضیان ضمن بررسی کامل و جامع مستندات و سوابق ملک و پذیرش کلیه اقدامات لازم آتی برای اخذ مجوزها و یا تکمیل کلیه امور مرتبط با ملک و رفع تصرف و انجام کلیه استعلام‌های لازم، اقدام به ارائه پیشنهاد خواهند کرد و بدیهی است بانک هیچ‌گونه تعهدی از این حیث نخواهد داشت.

منبع خبر: https://www.akhbarbank.com/news/76999/بانک-ایران-زمین-مزایده-برگزار-می-کند