زندگینامه سیدمحمدهادی طلوعی، کارآفرین برتر کشور در سال۹۷

زندگینامه:

وی در خانواده‌ای متوسط در شهر تهران متولد شد. پدر او یکی از اساتید دانشگاه در رشته ادبیات بود و مادر ایشان خانه دار بوده که به گفته سیدمحمدهادی طلوعی عامل اصلی موفقیتش حمایت‌های بی نظیر عاطفی و روحی مادرش بوده است که در تمامی شرایطی که همه او را دانش آموزی کودن خطاب می‌کردند به او باور داده و سبب ساز رشدش شده است.

شاید روحیه قوی مادر در همین دوران در فرزندانش تاثیر گذاشت تا بعد‌ها به افرادی مصمم و با اراده برای ایرانی آزاد و آباد تبدیل شوند.

پس از ابتلای پدر ایشان به سرطان کبد در سال ۷۶ وی و خانواده به اصفهان نقل مکان کرده و تا سال ۸۵ آنجا حضور داشتند و سیدمحمدهادی طلوعی از همان سنین کودکی نسبت به اشتغال اقدام کرد و حتی با دست فروشی مخارج خود و خانواده اش را تامین می‌کرد.

زندگی در اصفهان و شرایط بهتری که برای خانواده فراهم شد، باعث شکوفا شدن استعداد‌های غریزی محمد شد و در زمینه تحصیلی موفقیت‌های شگفت انگیزی را کسب نمود. او بعد از تحصیلات دبیرستان با نمرات عالی، در دانشگاه به تحصیل گردید.

محیط دانشگاه فرصتی برای بروز و ظهور استعداد‌های درونی او شد و با مطالعات فراوانی که در زمینه‌های شغلی و کارآفرینی داشت، بستر مناسبی برای «آموزش» در او شکل گرفت.

همچنین در نتیجه تلاش و پشتکاری که به خرج داد و با تکیه به سه ویژگی مهم استقلال طلبی، ریسک پذیری و اعتماد به نفس، وارد همکاری با سازمان صدا و سیما گردید.

در این فاصله تحصیلات خود را ادامه داد و موفق به دریافت DBA یا همان دکترای عالی بازاریابی و مدیریت فروش شد.

وی تاکنون توانسته است کتاب‌های زیادی را ترجمه و تالیف نماید که عبارتند از:

ترجمه:

گرگ وال استریت تالیف جردن بلفورت

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/228761/زندگینامه-سیدمحمدهادی-طلوعی-کارآفرین-برتر-کشور-در-سال۹۷