ارتقای «غشاذر» به تابلوی فرعی بازار اول

به گزارش بورس نیوز؛ سید فضل‌اله قریشی مدیر عامل پگاه آذربایجان غربی، اظهار کرد: ارتقاء نماد «غشاذر» از بازار دوم به تابلوی فرعی بازار اول به مفهوم کاهش ریسک مالی سهام شرکت برای سهامداران و فعالان بازار سرمایه است.

مدیر عامل پگاه آذربایجان غربی تصریح کرد: نماد این شرکت در سال ۸۳ بعنوان سیصد و هشتاد و هفتمین شرکت، در گروه ساخت محصولات غذایی و انواع آشامیدنی و اولین واحد تولیدی شرکت صنایع شیر ایران، در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، پذیرفته شد.

وی افزود: کارخانه جدید این شرکت در سال ۸۶ در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار با زیر بنای ۳۰ هزار متر مربع و با سرمایه‌ای بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال احداث شد، که یکی از مجهزترین کارخانه‌های لبنی در سطح کشور است.

قریشی، اتوماسیون و استاندارد سازی بالا و تکنولوژی جدید در تأسیسات، ساختمان، خطوط تولید، تنوع تولیدات و ظرفیت بالای تولید، را از ویژگی‌های شاخص این شرکت برشمرد.

مدیر عامل پگاه آذربایجان غربی، افزود: احداث کارخانه شیر خشک صنعتی از جمله برنامه‌های توسعه‌ای پگاه آذربایجان غربی است که با بهره برداری از این طرح میزان دریافت شیرخام در حدود ۵۰ درصد رشد می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صنایع شیر ایران (پگاه)، بر اساس اعلام شرکت بورس اوراق بهادار، انتقال سهام، در پایان مردادماه هر سال انجام می‌شود که شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی، شرایط مقرر ارتقاء تابلوی فرعی بازار اول بورس تهران را احراز و نماد معاملاتی غشاذر از تابلوی بازار دوم به این تابلو، منتقل شد.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/228752/ارتقای-غشاذر-به-تابلوی-فرعی-بازار-اول