ورزشکاران میلگرد به دست!

به گزارش بورس نیوز از عجایب بازار امروز بازگشایی های دقیقه نودی بود که بدون رعایت مقررات مربوط به مچینگ انجام شد و بعد از کلی انتقاد و اعتراض ناظر محترم لطف کردند سفارشات را از سیستم حذف کردند تا صف خرید و فروشی در سیستم نمایش داده نشود! حال آنکه انتظار می رفت معاملات امروز ابطال گردد. هر چه هست دوستان در ملاصدرا به رفتار سلیقه ای عادت دارند و هر نمادی را که عشق شان بکشد، در دقیقه ۹۰ باز می کنند و فوری مچ می شود و… از حالا مطمئن باشید بازگشایی امپراطور هم دست کمی از بازگشایی های امروز نخواهد داشت.

فسفرسوزانی در راه مسکن
بازار سرمایه تا همین چند هفته پیش ریشه گرانی های بازارهای مسکن و خودرو و کالاها و..‌. معرفی می شد؛ اما این بازار که منفی شد، اتفاقا بازارهای موازی بیشتر متلاطم شدند. اما جالب است که بزرگواری که سکان بازار مسکن را در دست دارند، فسفر سوزانده اند و تز داده اند که ریشه مشکلات بازار مسکن، نقدینگی سرگردان است! بعضی همکاران ایشان هم پوزخند زدند و گفتند به جای این همه فرافکنی، ایشان ضعف های شان را بپذیرند. تا وقتی ساختمان سازی به روش ۳۰۰ سال پیش انجام شود، صحبت از مدیریت بازار مسکن جوکی بیش نیست. همه جای دنیا به سمت ساختمان های سبک و ارزان قیمت رفته؛ آن وقت ما کلی فکر کرده ایم و با افتخار می گوییم بتن جایگزین فولاد کرده ایم! نیم نگاهی به تکنولوژی روز دنیا بد نیست…

فرصتی بنام کرونا 

کرونا اگرچه خیلی ها را داغدار و گرفتار کرد؛ اما یک حسن هم داشت و آن هم این بود که یادمان بیاورد میتوان تهدیدها را تبدیل به فرصت کرد. در شرایطی که خیلی ها کاسبی شان تعطیل شد، خیلی از کسب و کارها هم با تکیه بر دورکاری و فروش اینترنتی و…. خوش درخشیدند و اتفاقا با هزینه کمتر، سود بیشتری محقق کردند.

ورزشکاران میلگرد به دست

و اما شاهکاری هم بشنوید از ورزشکاران محترم! آِنقدر افزایش قیمت برخی مصالح ساختمانی چشمگیر بوده که آوازه اش فوتبالیست ها را هم کاسب کرده و برخی بازیکنان شاغل در باشگاه های ایرانی، در قراردادهای خود آپشن جدیدی رو کرده اند و به جای بخشی از مبلغ قرارداد، حواله میلگرد دریافت می کنند! خدا قوت بزرگواران، پرورش ۸۰ میلیون نفر دلال در کشور هنر کمی نیست.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/227769/حواله-میلگرد-جای-دمبل-را-گرفت