آشتی کنون بورسی/پیشنهاد تدریس خصوصی به اساتید جاده مخصوص

به گزارش بورس نیوز رشد بازار سرمایه خیلی ها را نگران حباب این بازار کرده بود. تا جایی که نامه می نوشتند و ذکر مصیبت سر می دادند. حالا مستاجران از افزایش سرسام آور قیمت ملک و اجاره بها به فغان آمده اند و التماس می کنند دلواپسان محترم، نامه ای هم در مورد رشد بازار مسکن بزنند شاید افاقه کند. قیمت خودرو هم سر به فلک کشیده؛ طوری که قیمت چهار چرخ های داخلی که روزی سوژه جوک سازی دوستان بود به قیمت خودروهای درجه یک برندهای معتبر جهانی نزدیک شده است. یا باید بپذیریم معجزه ای رخ داده و به لحاظ کیفی، ارتقا پیدا کرده ایم و خودروهایمان آپشن دار شده اند، یا قبول کنیم که خودرو در بازار آزاد با دلار بالای ۴۰ هزار تومان معامله می شود و زبان مان لال، حباب دارد! از دلواپسان محترم و طایفه حبابیون کسی نظری ندارد؟؟؟

آشتی کنون بورسی

اما تا امروز بازار یک چشمک به سهامداران زد، آنها که قهر کرده بودند و قسم می خوردند عکس های بورس را پاره خواهند کرد و… ناگهان قلب شان دوباره لرزید و پریدند وسط که حالا چی بخریم؟! کاش قبل از صدور کد بورسی، نه فقط برای حقیقی ها که حتی برای حقوقی ها، کمی صبرشان را اندازه بگیریم و یادشان دهیم نه فقط بازار سرمایه که تمام بازارهایی که به قصد سرمایه گذاری در آنها ورود می کنند، بازار کوتاه مدت نیست…

برنامه های جدید مدیران جدید

اهالی ملاصدرا هم این روزها پذیرای چند چهره جدید هستند و تازه واردها هنوز نیامده از استودیوی بورسی و شبکه تلویزیونی بورس صحبت می کنند. هر چه در چنته دارید رو کنید که بازار سرمایه ما در حوزه آموزش سرمایه گذاران کمی پایین تر از ضعیف عمل کرده است.

ریخت و پاش ۵۰۰ میلیونی برای یک سوپراستار

یکی از شرکت های بورسی جزو لاینفک اسپانسرینگ برنامه های تلویزیونی است. حالا برای حضور نیم ساعته یکی از سوپراستارها در یکی از همین برنامه ها، ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کرده! دست و دلبازی تان لایک دارد، فقط کاش برای حمایت از سهم تان هم دست به جیب شوید.

خودروسازان جهانی دنبال معلم خصوصی
بازار خودرو ما این روزها دست کمی از سرزمین عجایب ندارد. روزگاری مردم به شرکت های لیزینگ مراجعه می کردند و خودرو قسطی می خریدند‌. حالا برعکس شده و آنقدر در بازار خودرو کمبود هست که لیزینگ ها دربه در دنبال خودرو هستند و از مردم خودرو میخرند! اهالی جاده مخصوص این چند سال آنقدر متفاوت بوده اند که اگر برای خودروسازان جهانی کلاس خصوصی بگذارند و روش های فروش شان را شرح دهند حتما سود خوبی شناسایی می کنند.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/227530/سنگ-کاغذ-پوچ-این-صنعت-بورسی