مرحوم کینز بدنبال کلاس کاهو سکنجبین!

به گزارش بورس‌نیوز، مرحوم کینز به خود می‌بالد با پروژه‌های پایان ترم شاگردان اصلح خود؛ شاید شنیده باشیم ” که طرف هم … می‌خواهد هم خرما را ” اینجاست؛ واضح‌تر بگوییم صف ورود به بورس که عالی است و سهامدار هم فقط می‌خرد، تا اینجا مشکلی نداریم همه؛ دولت هم ۲۵درصد سهم شناوری آزاد شرکت‌ها را به بورسی‌ها گفته مفت چنگ‌تان، تا اینجا هم مشکلی نداریم و قبول؛ اما پس از مراسم کاهو سکنجبین زدن گفتند که حق ندارید ترکیب سهامداری شرکت‌ها دست زده شود وگرنه …
دست مرحوم درد نکند، اگر او بود الان سرکلاس کاهو سکنجبین نشسته بود.

مدیرعامل نارنجی و «وس»
سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که در خانه ملت دورهمی برای انتخاب رئیس یکی از دیوان‌های کشور درحال برپایی بوده و اتفاقا اسامی نام‌آشنایی در آن به چشم می‌خورد؛ از مدیرعامل اسبق خودروساز نارنجی‌پوش بگیر تا فردی که رئیس فعلی به آن تبریک گفت؛ خلاصه گویا در این گلوگاه اقتصادی خبر‌های نابی وجود دارد که منتظر یک اتفاق است.
یک سوال مهم، چرا باجناق شما وقتی دارید تغییر می‌کنید را ابقا می‌کنید آن هم با مدرک علوم دینی!
راستی طبق شنیده‌ها این مدیرعامل نارنجی‌پوش که در موضوع شرکت‌های ارزش افزوده (وس) هنوز پرونده آن معلوم نیست به کجا رسیده و امیدواریم که این عالیجنابان در این خصوص شفاف‌سازی کنند.

تو در تو می‌زنند، مفت چنگ ناظرین
یکی از بانک‌های هخامنشی شکل، صورت‌های مالی را ارائه کرده که مانده تسهیلات شرکت‌های فرعی و حتی وابسته‌های این بانک در پایان سال گذشته ۱۱.۶ هزار میلیارد تومان بوده است؛ چه خبر از وام ازدواج! وام تولید چی؟ ندارید؟

می‌گویند انحصار شکست
بورسی گویا تنور داغ کرده‌اند که انتظار‌ها برای رقابت در اخذ مجوز کارگزاری‌ها پایان یافت؛ کاش این مورد را هم شرط کنند که کارگزاری جدید به شرط OMS اختصاصی؛ آن موقع هست که می‌بینیم انحصار خوب است یا خیر راستی از ۱۰۸ کارگزاری، چندتای آن فعالند.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/223832/مرحوم-کینز-بدنبال-کلاس-کاهو-سکنجبین