ملیندا امرسون که در آمریکا با لقب SmallBizLady یا خانم کسب و کارهای کوچک شناخته می شود متخصص شماره یک کسب و کارهای کوچک در آمریکاست. او برای مدت ۲۰ سال کارآفرینی خستگی ناپذیر بوده و سخنران و متخصص بین المللی در زمینه رشد کسب و کارهای کوچک و بازاریابی شبکه های اجتماعی است. توصیه های وی به کسب و کارهای کوچک هر هفته توسط بیش از ۳ میلیون کارآفرین به صورت آنلاین خوانده می شود. او به عنوان فردی پیشرو در بازاریابی شبکه های اجتماعی شناخته می شود و سازنده و مجری برنامه Smallbizchat# در توییتر است که قدیمی ترین برنامه زنده گفتگو در مورد کسب و کارهای کوچک است. مجله فوربس او را نفر اولی معرفی کرده است که کارآفرینان در توییتر باید دنبال کنند.

ملیندا امرسون موسس و مدیرعامل گروه مشاوران بازاریابی Quintessence است که در فیلادلفیا برنده جوایز متعددی شده است و به ۵۰۰ برند برتر Fortune که کسب و کرهای کوچک را هدف گرفته اند مشاوره می دهد. بزرگترین مشتریان این شرکت شرکتهای ویزا، کلوب سم (والمارت)، فدکس، امریکن اکسپرس و بسیاری شرکتهای بزرگ دیگر هستند. ملیندا امرسون در دانشگاههای بزرگ آمریکا مانند ام آی تی، دانشگاه پنسیلوانیا سخنرانی کرده است. او علاوه بر اینکه خودش قبلا در مجلات نیویورک تایمز و Entrepreneur ستون نویس ثابت بوده، در رسانه های بزرگ دیگر همچون وال استریت ژورنال، فورچن، فست کمپانی، سی ان بی سی و فاکس نیوز نیز حضور داشته است. مجله معتبر فوربس وی را یکی از ده متخصص برتر حوزه فناوری و کسب و کار سال ۲۰۱۷ نامید.

تخصص اصلی ملیندا امرسون راه اندازی یک کسب و کار کوچک موفق، استراتژی ورود به بازار و فروش از طریق شبکه های اجتماعی است. او نویسنده پرفروش نسخه دوم کتاب «در ۱۲ ماه رئیس خود شوید» و کتاب الکترونیکی با نام « چطور به یک جنگاور شبکه های اجتماعی تبدیل شویم» است و آخرین کتاب وی «کسب و کار خود را تعمیر کنید» می باشد. او مفتخر به فارغ التحصیلی از دانشگاه ویرجینیا تک است و یک فرزند پسر دارد.

منبع: SuccedAsYourOwnBoss

 

(۴)

پست‌های پیشنهادی

Sharehttps://telegram.me/businesstrend

منبع خبر: http://www.businesstrend.ir/1399/04/30/%D8%A8%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%84%DB%8C%D9%86%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%B3%D9%88%D9%86/