• عقب نشینی خریداران از خرید پلی پروپیلن پتروشیمی مارون در بورس کالا:

 

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۴.۳۳۴ تن محصولات پلی پروپیلن در گرید‌های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای ۳.۶۵۲ تنی مشتریان و حجم معاملات ۲.۶۶۲ تنی مواجه شد که نسبت به هفته منتهی به ۱۷ اردیبهشت ماه با کاهش ۱.۰۱۲ تنی همراه بود.

قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن در هفته گذشته با افت ۴ درصدی نسبت به هفته منتهی به ۱۷ اردیبهشت ماه به ۱۰۸ میلیون و ۸۲ هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول در هفته گذشته به ۲۸۷ میلیارد و ۷۱۴ میلیون ریال رسید.

همچنین در هفته گذشته شاهد عرضه ۲.۲۰۵ تن محصول پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که با تقاضای ۱.۵۵۸ تنی و حجم معاملات ۷۷۰ تنی مواجه شد که نسبت به هفته منتهی به ۱۷ اردیبهشت ماه، کاهش ۱۲۵ تنی را نشان می‌دهد.

در جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پتروشیمی مارون در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات پلی پروپیلن این شرکت ارائه شده است.

• عقب نشینی خریداران از خرید پلی پروپیلن پتروشیمی مارون در بورس کالا:

نرخ این محصول نیز با رشد ۰.۸ درصدی در مقایسه با هفته گذشته همراه بود، نرخ میانگین ثبت شده برای این محصول به ۹۰ میلیون و ۸۲۷ هزار ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات نیز به ۶۹ میلیارد و ۹۳۶ میلیون ریال رسید.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/218580/عقب‌نشینی-خریداران-از-خرید-پلی-پروپیلن-مارون